چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۲۰

مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین خبر داد:

دوره آموزشی روش‌های تنظیم و کنترل بودجه در شهرداری قزوین برگزار شد

مهران سعیدی، مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین از برگزاری دوره آموزشی غیرحضوری روش‌های تنظیم و کنترل بودجه ویژه مدیران و کارشناسان شهرداری قزوین خبر داد.

به‌گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین، سعیدی گفت: دوره آموزشی غیرحضوری روش‌های تنظیم و کنترل بودجه به‌صورت پخش فیلم آموزشی 4 ساعته و به‌مدت 12 ساعت و با حضور 243 شرکت‌کننده توسط اداره ارزشیابی و توانمندسازی کارکنان مدیریت سرمایه انسانی برگزار شد.

سعیدی هدف از برگزاری این دوره را دانش‌افزایی و آشنایی مدیران و کارشناسان شهرداری قزوین با اجرای صحیح عملیات مالی در مجموعه مدیریت شهری عنوان کرد و افزود: این کارگاه آموزشی با ارائه سرفصل‌هایی نظیر کلیات و اصول بودجه، مراحل تنظیم بودجه دولتی، نقش اقتصادی بودجه، طبقات بودجه، روش‌های پیش‌بینی هزینه و برآورد درآمد، مشکلات تنظیم بودجه دولت، نقش شرکت‌های دولتی و سایر مؤسسات انتفاعی و آشنایی با قانون محاسبات عمومی برگزار شد.

مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین تصریح کرد: این کلاس آموزشی به‌صورت غیرحضوری و در بستر سامانه جامع آموزش منابع انسانی (جام) برگزارشده است و در صورت اخذ نمره قبولی در آزمون بر خط، شرکت‌کنندگان موفق به دریافت گواهینامه آموزشی از معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین می‌شوند.

گفتنی است در پایان این کارگاه آموزشی شرکت‌کنندگان با کلیات و اصول بودجه، مراحل تنظیم بودجه، نقش‌های اقتصادی بودجه و نقش شرکت‌های دولتی و سایر مؤسسات انتفاعی وابسته به دولت در بودجه و درنهایت با قانون محاسبات عمومی آشنا می‌شوند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط