دوشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۱۸

بهرامی:

پیگیری 186 مورد از مشکلات ناحیه آزادگان از سازمان‌های وابسته به شهرداری

مدیر منطقه دو شهرداری قزوین گفت: براساس آمار ثبت شده در دی ماه امسال 186 مورد پیگیری معضلات و مشکلات ناحیه شهری آزادگان از سازمان ها و ادارت مختلف به ثبت رسیده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین؛ بهرامی با تشریح فعالیت ناحیه آزادگان در دی ماه امسال اظهار کرد: در دی ماه امسال اقدامات عمرانی و خدماتی مختلفی برای برطرف شدن مشکلات ناحیه شهری آزادگان انجام شده است.
وی بیشترین مشکلات پیگیری شده در ناحیه آزادگان را درباره موضوعات خدمات‌رسانی، عمران و پسماند عنوان کرد و گفت: در دی ماه امسال برای برطرف شدن مشکلات ناحیه شهری آزادگان با سازمان های مختلفی از جمله سازمان عمران، سازمان مدیریت پسماندها، سازمان فرهنگی و ورزشی، سازمان فضای سبز، سازمان ترافیک و غیره ارتباط داشته ایم.

مدیر منطقه دو شهرداری قزوین در ادامه بیان کرد: براساس آمار ثبت شده در دی ماه امسال 186 مورد پیگیری معضلات و مشکلات ناحیه شهری آزادگان از سازمان ها و ادارت مختلف به ثبت رسیده است.
بهرامی خاطرنشان کرد: براساس این آمار سازمان های خدمات رسان با 75 مورد و سازمان زیباسازی با 2 مورد به ترتیب بیشترین و کمترین میزان همکاری را با این ناحیه داشته اند.
وی گفت: ناحیه شهری آزادگان در دی ماه امسال در مدیریت پسماندها 24مورد، سازمان فضای سبز 15 مورد، ترافیک هفت مورد و سازمان عمران 63 مورد پیگیری معضلات مختلف را انجام داده است.


پایان پیام.

تصاویر مرتبط