دوشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۱۸

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قزوین خبر داد؛

فضاسازی شهر به مناسبت چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

علیرضا منجم، سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قزوین گفت: به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر و چهل و سومین سالروز پیروزی شکوهمندانه انقلاب اسلامی فضای شهر آماده سازی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری قزوین، منجم سرپرست این سازمان عنوان کرد:  همزمان با فرا رسیدن ایام الله دهه فجر، 22 بهمن و چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مجموعه مدیریت شهری نسبت به فضاسازی شهر و آماده کردن آن برای برگزاری جشن و ایجاد شور و نشاط مردمی اقدام کرده است.

این مدیر شهری با اشاره به این موضوع که جشن ملی 22 بهمن و سالروز پیروزی با شکوه انقلاب اسلامی از اهمیت ویژه ای برای تمام نسل ها به ویژه جوانان عصر حاضر برخوردار است،  بیان کرد: در همین راستا سازمان زیباسازی شهرداری قزوین نسبت به طراحی، چاپ و نصب بنر های تبریک این ایام و با موضوع مناسبتی  اقدام کرده و بخشی از سازه های تبلیغات محیطی شهر را به این موضوع اختصاص داده است.

وی افزود: یکی دیگر از اقدامات مهمی که این سازمان در راستای فضاسازی شهر انجام داده نصب کتیبه های عرضی در محور بوعلی بوده است که علاوه بر افزایش زیبایی بصری این فضا ، موجب استقبال و توجه شهروندان قرار گرفته است.

منجم با تأکید بر این موضوع که اقدامات مهم دیگری نیز به مناسبت جشن پیروزی انقلاب صورت گرفته است تصریح کرد: بیش از دو هزار و 100 پرچم انقلاب اسلامی نیز در معابر اصلی و فرعی و در میادین سطح شهر نصب شده است.

این مسئول یادآور شد: در برخی از معابر پرتردد و اصلی شهر نیز فضاسازی ها به صورت ویژه انجام شده است که خیابان های سپه، طالقانی و امام خمینی (ره) از جمله آن ها می باشد.

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قزوین خاطرنشان کرد: نصب 6 المان فلزی با طرح و موضوع مناسبتی جشن ملی پیروزی انقلاب و 22 بهمن، طراحی، نصب و اکران سازه های پرتابل اسپیسی در میادین اصلی سطح شهر و نصب بیش از یک هزار کتیبه با طرح پرچم انقلاب اسلامی در معابر سطح شهر از دیگر اقدامات مجموعه مدیریت شهری به مناسبت چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بوده است.

منجم افزود: فضاسازی مجموعه مدیریت شهری می تواند در آشنایی جوانان با دستاوردهای انقلاب و این پیروزی شکوهمند که عمری 43 ساله دارد موثر واقع شود؛ از همین رو سازمان زیباسازی شهرداری قزوین نسبت به برپایی هرچه بهتر این جشن ملی و فضاسازی محیطی اقدام کرده است.

 

تصاویر مرتبط