دوشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۱۸

تراش و روکش آسفالت خیابان اصفهان در دستور کار

اصغر بهنام زاده مدیر منطقه یک شهرداری قزوین گفت: با هدف تامین رفاه و آسایش ، جلب رضایت شهروندان ،ساماندهی وضعیت نامطلوب و بهبود عبور مرورخیابان اصفهان ، عملیات تراش و روکش آسفالت این خیابان با همکاری معاونت عمرانی و سازمان عمران شهرداری قزوین در دستور کار منطقه یک قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک  شهرداری قزوین، بهنام زاده ضمن اعلام خبر فوق گفت: با توجه به انتقال بار ترافیکی محور نسیم شمال به خیابان اصفهان در سالهای گذشته و رویه نامناسب آسفالت و سطوح موزائیکی و بنا به دستور شهردار قزوین در آیین افتتاحیه و بهره برداری کنار گذر نسیم شمال ، معاونت عمرانی منطقه یک تراش و روکش آسفالت خیابان اصفهان را در دستور کار قرار داد.

  مدیر منطقه یک شهرداری قزوین افزود: روند اجرای فعالیت های عمرانی منطقه با رویکرد تحقق اهداف مدیریت شهری و اجرای تعهدات با عنوان خدمات محله ای در راستای تامین رفاه و آسایش و جلب رضایت مندی شهروندان است.                            

بهنام زاده  با اشاره به اینکه بهسازی، ترمیم و لکه گیری آسفالت معابر از جمله مطالبات جدی شهروندان از مجموعه مدیریت شهری می باشد، افزود: در این راستا شهرداری برای جلب رضایت شهروندان تمامی خیابان ها و معابری که نیاز به ترمیم و بهسازی دارند را طبق برنامه ریزی های قبلی و با اولویت بندی مرمت و آسفالت می نماید.

تصاویر مرتبط