دوشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۱۸

عرشیان:

با مصوبه شورای ترافیک ، طرح رفع گره های ترافیکی و ساماندهی مقابل میدان میوه و تره بار اجرایی شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از اجرای طرح رفع گره های ترافیکی و ساماندهی و انتظام بخشی مقابل میدان میوه و تره بار با همکاری مدیریت منطقۀ 1 شهرداری، سازمان حمل و نقل و ترافیک، پلیس راهور و معاونت بار سازمان تاکسیرانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به این که بی نظمی های حاصل از تجمع وانت بارها و چرخ های دستی و توقف های غیرمجاز موجب انسداد شدید ترافیکی در مدخل ورودی و خروجی میدان میوه و تره بار شده و این ترافیک به بلوار جمهوری اسلامی نیز پس زده می شد، بنا به مصوبه شورای ترافیک استان، طرح رفع گره های ترافیکی و ساماندهی مقابل میدان میوه و تره بار با همکاری مدیریت منطقۀ 1 شهرداری، سازمان حمل و نقل و ترافیک، پلیس راهور و معاونت بار سازمان تاکسیرانی و با حمایت استانداری، فرمانداری و معاونت ترافیک شهرداری قزوین به اجرا درآمد.

وی ادامه داد: در راستای اجرای این طرح، اقدامات ذیل توسط نهادهای مرتبط به انجام رسیده است: نصب تابلوها و علائم ترافیکی توقف مطلقاً ممنوع و چراغ چشمک زن، نصب نیوجرسی جهت جداسازی مسیر ورود به میدان میوه و تره بار از لاین اصلی بلوار، جمع آوری خرده فروشان غیرمجاز در کنار مدخل ورودی و خروجی میدان، ساماندهی چرخ های دستی حمل بار در خروجی میدان، انتقال محل توقف وانت بارها به توقفگاه پارک ملا خلیلا.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی خاطرنشان کرد: این طرح که در راستای حمایت از حقوق شهروندان و غرفه داران میدان میوه و تره بار به اجرا درآمده، علاوه بر روان سازی ترافیک در بلوار جمهوری اسلامی، موجب تسهیل در تردد خودروهای خدمت رسان، مانند خودروی آتش نشانی و اورژانس در مقابله با حوادث احتمالی در این خیابان می شود.

به منظور اجرای بهتر طرح، همه روزه عوامل بازرسی واحد معاونت بار و کالای درون شهری سازمان تاکسیرانی به همراه پلیس راهور از هنگام صبح تا ساعت یک و نیم ظهر در مقابل مدخل ورودی و خروجی میدان میوه و تره بار مستقر خواهند شد.

عرشیان در خاتمه افزود: جا دارد از تمامی نهادها، سازمان ها و افرادی که در اجرای این طرح مساعدت کردند تشکر و قدردانی ویژه داشته باشیم.  

پایان پیام

تصاویر مرتبط