یکشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۱۷

سرپرست سامانه 137 در بازدید از کارخانه آسفالت شهرداری:

مرمت آسفالت گذرگاه‌ها بیشترین درخواست شهروندان است

مدیرسامانه 137 به دعوت سازمان عمران از کارخانه آسفالت شهرداری قزوین بازدید کرده و در روند تولید و نحوه انتقال آن به مناطق شهرداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سامانه 137 شهرداری قزوین؛ با توجه به اینکه مرمت آسفالت معابر، از جمله درخواست‌هایی است که شهروندان به 137 گزارش می‌دهند، مهدی کوزه‌گرها، سرپرست سامانه به دعوت سازمان عمران شهرداری از کارخانه آسفالت بازدید کرد.

کوزه‌گرها دراین بازدید با بیان اینکه شهردار برتوجه ویژه به درخواست‌های  شهروندان تاکید کرد که با سامانه 137 تماس می‌گیرند، افزود: امید است سازمان عمران که مسئولیت تولید آسفالت را برعهده دارد،با افزایش تولیدات، هرچه زودتر دغدغه شهروندان در مرمت معابر برطرف گردد.

او ادامه داد: در شرایطی که گذرگاه‌های عمومی نقش مهمی در کیفیت زندگی شهروندان دارد و موجب تسهیل و ترغیب فعالیت های شهروندان می‌شود، می توانند به ارتقاء و سرزندگی و نشاط در شهرها کمک کند؛ بنابراین  سامانه 137 درخواست‌های شهروندان را در رسیدن به این هدف به مجموعه مدیریت شهری انتقال می‌دهد.

به گفته او، مرمت گذرگاه‌ها  می‌تواند در سرزندگی و رضایت شهروندان از فضاهای شهری موثر باشد.

سرپرست سامانه 137 همچنین از شهروندان خواست ازآنجایی که انجام آسفالت مستلزم دمای مناسب است؛ درواقع  با سرمای هوا امکان مرمت وجود ندارد، از این رو برای ترمیم و مرمت آسفالت تا رسیدن زمان مناسب صبر داشته‌باشند.

 در این بازدید، مدیرعامل سازمان عمران شهرداری قزوین هم گفت: توسعه و استمرار فعالیت کارخانه آسفالت یکی از اساسی‌ترین نیازهای شهروندان و شهرداری است؛ چراکه اقدامات آن می‌تواند در توسعه و مرمت و بازپیرایی معابر و خیابان‌های جدید موثر باشد.

ترابی، معاون اقتصادی و مالی شهرداری قزوین نیز در این بازدید،  برضرورت تجهیز و مکانیزه کردن ماشین‌آلات سبک و سنگین  سازمان عمرانی راهکارهایی ارائه کرد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط