یکشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۱۷

عرشیان:

مخازن فرسودۀ گازCNG ناوگان تاکسیرانی پس از بررسی و پالایش داده ها به صورت رایگان تعویض می شود

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از تعویض رایگان مخازن فرسودۀ گاز CNG ناوگان تاکسیرانی پس از بررسی و پالایش داده ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با پیگیری های اتحادیه  تاکسیرانی های شهری کشور و حسب درخواست وزارت نفت و همچنین پیرو مصوبه شورای اقتصاد، مخازن فرسودۀ گاز  CNG که تاریخ آنان به انقضا رسیده است، پس از بررسی و پالایش داده های ارسالی از سوی سازمان تاکسیرانی، به صورت رایگان تعویض می شود.

وی ادامه داد: در بررسی و پالایش اطلاعات مخازن ناوگان تاکسیرانی که با استفاده از سامانه سیمفا (سامانۀ یکپارچۀ معاینۀ فنی کشور) توسط کارشناسان سازمان تاکسیرانی انجام شد، مشخص گردید مخازن گاز 286 دستگاه از تاکسی های ناوگان تاکسیرانی قزوین تاریخ گذشته و فرسوده است که اگر تاکسی های پیکان فرسوده که دارای شرایط اسقاط و خروج از ناوگان را دارند از آن کسر کنیم، این تعداد به 164 دستگاه تاکسی می رسد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: مشخصات و اطلاعات 164 تاکسی مشمول این طرح با تلاش همکاران سازمان تاکسیرانی به وزارت کشور ارسال گردیده و تعویض رایگان مخازن گاز این تاکسی ها نیازمند مساعدت نهادهای مرتبط است که امیدواریم با تلاش ها و پیگیری های لازم محقق شود.

پایان پیام

تصاویر مرتبط