دوشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۰۴

اعلایی، استاندار قزوین :

تبیین گری حق و حقیقت حضرت زهرا(س) الگوی واقعی بانوان باشد

اعلایی، استاندار قزوین گفت: تبیین گری حق و حقیقت حضرت زهرا(س) الگوی واقعی بانوان باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛محمد اعلایی در جشن بزرگ مردمی "با افتخار مادرم" ویژه برنامه میلاد حضرت زهرا (س) که در سالن ورزشی شهید بابایی برگزار شد، افزود: تببین گری حقیقت مهمترین ویژگی حضرت زهرا(س) بود که پس از رحلت پیامبر گرامی اسلام مورد تاکید جدی ایشان قرار گرفت و به شایستگی در این مسیر نقش آفرینی کردند.

وی افزود: تبیین گری حقایق باید مورد توجه مادران امروزی باشد، چراکه امروز شاهدیم دشمنان ملت ایران و دین اسلام با هجمه های فرهنگی فراوان حقیقت را مورد تردید قرار می دهند.

اعلایی اظهار کرد: دشمنان در تلاش هستند تمام ارزش های دینی را که از جانفشانی جان برکفان اسلام حاصل شده است، زیر سوال ببرنند.

اعلایی بیان کرد: مادران به عنوان تربیت کنندگان نسل آینده موظف هستند با تبیین گری و با بهره گیری از الگوهای مناسب همچون سبک زندگی حضرت زهرا(س) الگوی عالم بشریت، تلاش کنند همجه های دشمنان را بی اثر کنند.

وی در خاتمه از مسئولان خواست برنامه های خوب و قابل استفاده برای شهروندان فهیم قزوینی تدارک ببینند و اضافه کرد: مطمئنا با مدیریت خوب فرهنگی در سطح شهر قزوین همچون سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری و سایر دستگاه های متولی فرهنگی، در آینده نزدیک شاهد اتفاقات خوبی در شهر خواهیم بود.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط