دوشنبه ۱۳۹۰/۰۸/۰۹

با حضور اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار قزوين؛

برترين هاي فوتسال قزوين تجليل شدند

از برترين هاي مسابقات فوتسال محلات؛ جام رمضان با حضور اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار قزوين طي مراسمي تجليل شد.

 

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛ در اين مراسم كه با حضور اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار قزوين برگزار شد، سعيد وزيري نژاد مدير عامل اين سازمان گفت: اين سازمان در راستاي سياست هاي فرهنگي و ورزشي خود در دو بعد سخت افزاري و نرم افزاري به بحث ورزش به خصوص ورزش محلات پرداخته و توانسته است جايگاه شهر قزوين را در اين زمينه تا حد زيادي ارتقا بخشد.
وزيري نژاد اظهار كرد: اين نهاد به تنهايي بخش زيادي از مسووليت نهادهاي مسوول استان را در حوزه فرهنگي و همچنين فرهنگسازي در امر توسعه ورزش محلات به دوش مي كشد و اين در حالي است كه اگر هر نهادي وظيفه اصلي خود را به نحو احسن انجام دهد قزوين به جايگاهي كه شايسته و در خور آن است مي رسد.
وي ادامه داد: با وجود اين، سازمان فرهنگي ورزشي با حمايت شوراي اسلامي شهر و شهرداري قزوين تمام تلاش خود را براي ادامه اين روند انجام مي دهد و احداث پنج زمين ورزشي؛ سپهر، ميلاد، چوبيندر، تهران قديم و مولوي از جمله اقدامات اين سازمان در همين راستا به شمار مي رود كه با برنامه ريزي هاي صورت گرفته در سال آينده تعداد آن ها به 10 مورد خواهد رسيد.
مدير عامل سازمان فرهنگي ورزشي افزود: همچنين اين سازمان در زمينه اقدامات نرم افزاري مربوط به توسعه ورزش محلات نيز برنامه هاي متعددي را در طول سال به اجرا در مي آورد و با توجه به اجراي همايش هاي دوچرخه سواري، كوهروي، اسكيت و نظاير آن در عرصه همگاني كردن ورزش پيشگام است.
وي در بحث ورزش بانوان به برگزاري برنامه هايي همچون جشنواره ريحانه ها ويژه دهه كرامت و برنامه هاي تابستاني ويژه اين قشر در بوستان بانوان اشاره و خاطرنشان كرد: كليه اين فعاليت ها با حمايت هاي كميته بانوان شوراي شهر صورت گرفته و اين سازمان با تداوم حمايت ها در جهت ايجاد محيطي امن و سالم براي ورزش بانوان تلاش مي كند.
در ادامه اين برنامه در بخش فوتسال كاركنان شهرداري قزوين، تيم هاي آتش نشاني، فضاي سبز و تاكسيراني به ترتيب به عنوان تيم هاي اول تا سوم تقدير شدند و تيم سازمان فرهنگي ورزشي به عنوان تيم اخلاق جايزه گرفت.
در فوتسال بانوان با حضور 18 تيم؛ در رده سني جوانان تيم هاي پويان، درخشان و ايثار و نيز در رده سني بزرگسالان سه تيم غدير، ميثاق و آرژان با دريافت هدايايي مورد تجليل قرار گرفتند.
در بخش آقايان هم 85 تيم شركت داشتند كه تيم هاي شهيد نجفي، سرخپوشان و كانون آموزش و پرورش در رده سني نونهالان و تيم هاي امام علي(ع)، پرسپوليس و كانون آموزش و پرورش در رده سني نوجوانان به عنوان تيم هاي برگزيده تقدير شدند.
همچنين سيد محسن حسيني از تيم كانون آموزش و پرورش و امير قنبرجولايي از كانون تخصصي فوتبال مربيان اخلاق بخش آقايان شناخته شدند.
گفتني است؛ مسابقات فوتسال محلات؛ جام رمضان از ماه مبارك رمضان آغاز شد و تا مهر ماه سال جاري ادامه داشت.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط