پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۲۵

روزبهاني، مشاور امور بانوان شهردار قزوين:

کيفيت امکانات رفاهي بانوان شاغل افزايش يابد

نشست صميمانه مشاور امور بانوان شهردار و سرپرست اداره روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري قزوين با بانوان شاغل در معاونت خدمات شهري، معاونت برنامه‌ريزي و توسعه شهرداري قزوين و سازمان نوسازي و بهسازي شهر قزوين برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ زهرا روزبهاني، مشاور امور بانوان شهردار قزوين در اين نشست صميمانه با ابراز خرسندي از حضور بانوان فعال در عرصه مديريت شهري گفت: بانوان شاغل و فعال، جامعه پويا و سر زنده‌‎اي را خواهند ساخت و بانوان نقشي کليدي در خانواده و اجتماع دارند.

وي با تصريح اينکه بايد کيفيت امکانات رفاهي بانوان شاغل افزايش يابد، اظهار کرد: با آگاهي از مشکلات بانوان شاغل در شهرداري تلاش خواهيم کرد تا مديريت شهري در کوتاه‌ترين زمان اين مشکلات را برطرف کند.

روزبهاني بيان کرد: هدف از برگزاري نشست‌هاي صميمانه با بانوان شاغل در شهرداري، علاوه بر شنيدن دغدغه‌هاي آنان، دريافت ايده‌ها و پيشنهادهاي خلاقانه‌ براي پيشبرد اهداف زنان در جامعه به خصوص حوزه مديريت شهري است.

گفتني است؛ در ادامه اين نشست بانوان شاغل در معاونت‌هاي خدمات شهري و برنامه‌ريزي و توسعه شهرداري قزوين، نظرات و پيشنهادات خود را با مشاور  امور بانوان شهردار قزوين در ميان گذاشتند.

پايان پيام