جمعه ۱۴۰۰/۰۷/۳۰

مردم قزوین خواهان عدالت هستند

مهدی صباغی، شهردار قزوین؛ در سخنرانی‌ نماز جمعه این هفته قزوین گفت: لیاقت مردم قزوین این نیست که در فضایی نامناسب نماز برپا دارند و خطیب جمعه و مردم هنگام سخنرانی نتوانند یکدیگر را ببینند و در عین حال نیز فضای کنونی فاقد پارکینگ خودرو است.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قزوین؛ شهردار قزوین با بیان اینکه مردم خواهان عدالت در شهر هستند، گفت: مردم به شهرداری پول می‌دهند که برایشان هزینه شود و این نباشد که در جایی از شهر یک نفر برج بسازد و شهروند دیگر از کمترین امکانات شهری هم بی بهره بماند، اجازه نخواهیم داد برخی نقاط شهر قزوین تبدیل به بالای شهر تهران شود.

صباغی تصریح کرد: مردم قزوین انسان‌هایی متدین و باخدایی هستند و هرگز اهل زندگی اشرافی نبوده اند، درحالی که عده‌ای فقط به دنبال زندگی تجملی هستند، برخی افراد در گوشه و کنار این شهر شب‌ها سرشان را گرسنه بر بالین می‌گذارند.

وی افزود: امروز دشمن از طریق فضای مجازی به ما حمله می کند و دیگر خبری از تانک و موشک نیست؛ ما باید بدانیم که خواندن نماز اگرچه لازم است، اما کافی نیست و باید برای مقابله با هجمه دشمنان ایستادگی کنیم. مردم قزوین انسان‌های با حیایی هستند و این در حالی است که هویت جوانان ما در فضای مجازی نشانه رفته و باید کارهای فرهنگی کرد و اجازه ندهیم امید جوانان از سوی دشمن به آتش کشیده شود.

شهردار قزوین در خصوص نحوه خدمت خود در شهرداری، گفت: بنده ۴۳ سال در لباس سربازی و برای دفاع از نظام و انقلاب در میدان بوده‌ام و اکنون نیز با دستور اعضای شورای اسلامی شهر قزوین برای خدمت گزاری حاضر شده‌ام، بنابراین من خادم مردم قزوین هستم و هرگز خودم را مسؤول نمی‌دانم.

صباغی در پایان تاکید کرد: من از شهدا استمداد گرفتم تا در راه خدمتگزاری برای شهر قزوین پای کار باشم، به هرحال اینجا شهر شهید بابایی و شهید رجایی است که همواره به فکر محرومان و مستضعفان بودند؛ بنابراین احیای هویت و فرهنگ دینی و انقلابی این شهر برای من در اولویت کارها قرار دارد.

تصاویر مرتبط