یکشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۲۵

موسوی:

روز جهانی عصای سفید پیام‌آور توانمندی روشندلان در جامعه است

سید حامد موسوی، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین در پیامی بیست و سوم مهرماه روز جهانی عصای سفید، روز گرامی داشت پرچم استقلال روشندلان را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین؛ موسوی گفت: روشندلان با اراده و عزم راسخ خود دوش به دوش افرادی که از نعمت بینایی بهره‌مندند حرکت کرده و به رشد و تعالی جامعه کمک می‌کنند؛ روشندلان انسان‌های قدرتمند و با اراده‌ای هستند که هرچند از قدرت بینایی بی‌بهره‌اند اما استعدادها و قدرت‌های بی‌نظیر دیگری دارند که جای خالی بینایی را به‌طور کامل برای آن‌ها پر می‌کند.

موسوی افزود: حضور کمرنگ قشری که می‌تواند به‌عنوان سرمایه انسانی جامعه باشد به دلایل مختلفی ازجمله نگاه نامناسب جامعه و کم‌توجهی به نیازهای ضروری و اولیه نابینایان تحت تأثیر قرار می‌گیرد و در این مسیر شهرداری قزوین تمامی تلاش خود را به‌منظور ایمن‌سازی محیط‌های شهری، برقراری امکان استفاده از وسایل نقلیه عمومی و نیز تسهیل عبور و مرور در معابر می‌کند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین بیان کرد: معلولیت محدودیت نیست؛ به طوری که روشندلان تمامی خط قرمزها را رد کرده و به‌واقع اثبات کردند که هیچ محدودیتی نمی‌تواند در زندگی مانع از ادامه فعالیت‌های آن‌ها شود.

موسوی تصریح کرد: فعالیت‌ها و تلاش‌های روشندلان در بخش‌های مختلف جامعه، علی‌الخصوص شهرداری قزوین می‌تواند به‌عنوان الگویی مناسب برای شهروندان و کارکنان دستگاه‌های اجرایی باشد، چراکه این افراد با تمرکز بر دیگر قوا و توانایی‌های خود نقش مؤثر و ارزشمندی در جامعه ایفا می‌کنند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین در پایان ضمن تبریک روز جهانی عصای سفید و قدردانی از احساس مسئولانه، وظیفه‌شناسی ارزشمند و تخصّص و تجربه روشندلان عزیز در حوزه‌ مدیریت شهری خاطرنشان کرد: فعالیت‌ها و تلاش‌های بی‌دریغ و شایسته روشندلان در بخش‌های مختلف شهرداری نشانگر پشتکار، صداقت و درستی در ارائه خدمت است.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط