دوشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۹

روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی:

نشست توانمندسازی نواحی متصل و منفصل شهری مناطق سه‌گانه شهرداری قزوین برگزار شد

نشست توانمندسازی نواحی متصل و منفصل شهری مناطق سه‌گانه شهرداری قزوین با حضور سیدمهدی کاظمی، سرپرست شهرداری قزوین، سیدحامد موسوی، سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی، عباس کشاورز‌صفیئی، رئیس مرکز پژوهش شورای اسلامی شهر و شهرداری قزوین، معاونین عمرانی و خدمات شهری و روسای نواحی مناطق در سالن مفاخر شهرداری قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی، سیدمهدی کاظمی، سرپرست شهرداری قزوین در این نشست با تأکید بر ضرورت توجه ویژه به انجام اقدامات عمرانی شهرداری همگام با مسائل فرهنگی در نواحی منفصل شهری گفت: باید تلاش شود مسائل و مشكلات موجود در نواحی متصل و منفصل شهری مطابق با فرهنگ و خواسته مردم آن منطقه مرتفع شود.
سرپرست شهرداری قزوین افزود: در این راستا اولویت شهرداری قزوین در نواحی متصل و منفصل شهری، بیشتر حول محور مسائل خدمات شهری و خدمات موردتوجه عامه مردم خواهد بود تا عموم شهروندان بتوانند از این خدمات به نحو مطلوب بهره‌مند شوند.
در ادامه این نشست، سید حامد موسوی، سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی بیان کرد: مناطق سه‌گانه شهرداری قزوین و ناحیه‌های شهری همواره به عنوان خط مقدم خدمات‌رسانی به شهروندان شناخته می‌شوند و در این مسیر نقش پل ارتباطی مردم با شهرداری را ایفا می‌کنند.
موسوی تصریح کرد: از این رو فرآیند‌نویسی شرح وظایف ناحیه‌های شهری به‌منظور ترسیم نقشه‌راه و ایجاد رویه واحد در خدمات‌رسانی منطبق بر برنامه‌ریزی یکی از مهم‌ترین اقدامات مدیریت نوسازی و تحول اداری معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی خواهد بود.
سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی با اشاره به چارت سازمانی شهرداری و جایگاه مهم رؤسای نواحی و معاونین مناطق در ارائه خدمات به شهروندان و جلب رضایت مردم از مجموعه مدیریت شهری خاطرنشان کرد: ارزیابی دقیق مطالبات به‌حق شهروندان، خدمت‌رسانی با هماهنگی و همکاری بین بخشی و رفع موانع و مشكلات موجود در نواحی منفصل، نیازمند برنامه‌ریزی منسجم است و باید اولویت‌بندی‌های لازم در این راستا انجام شود تا بتوان به مرور زمان تمامی مشكلات این نواحی را حل كرد.
در پایان این نشست، جلسه آموزشی با محوریت مسائل مربوط به برنامه‌ریزی شهری، چارت سازمانی و شرح وظایف مدیران نواحی منفصل و متصل شهری مناطق سه‌گانه شهرداری قزوین از سوی عباس کشاورز‌صفیئی، رئیس مرکز پژوهش شورای اسلامی شهر و شهرداری قزوین برگزار شد.
پایان پیام.

 

تصاویر مرتبط