شنبه ۱۴۰۰/۰۵/۰۲

عرشیان:

جایگاه Cng نوروزیان پس از انجام تعمیرات اساسی و رفع نقص فنی به چرخه خدمت رسانی بازگشت

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از بازگشت جایگاه Cng نوروزیان به چرخه خدمت رسانی پس از انجام تعمیرات اساسی و رفع نقص فنی این جایگاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به این که جایگاه های سی ان جی سازمان تاکسیرانی به صورت شبانه روزی در حال فعالیت هستند، تجهیزات این جایگاه ها به علت فعالیت ناشی از تبدیل گاز طبیعی به سی ان جی (گاز فشرده)، استهلاک و فرسودگی زیادی پیدا می کند که باید با صرف هزینه ای سنگین مورد تعمیر و نگهداری قرار گیرند.

وی ادامه داد: این جایگاه که به دلیل نقص فنی و عدم فشرده سازی مناسب گاز سی ان جی تعطیل شده بود، با تلاش های بی وقفه کارکنان سازمان تاکسیرانی و بخش خصوصی مورد تعمیرات اساسی قرار گرفت و دوباره به چرخه خدمت رسانی بازگشت.

عرشیان ادامه داد: تعمیرات اساسی یا اورهال جایگاه های سی ان جی ضمن افزایش بازده و دقت عمل تجهیزات، از هدررفت گاز و بروز خسارات به این جایگاه ها جلوگیری می کند و بر همین اساس، هم اکنون فشرده سازی گاز سی ان جی در این جایگاه به بهترین نحو ممکن صورت می گیرد که امیدواریم همین امر رضایت رانندگان محترم را فراهم کند.

وی تصریح کرد: امید است با اضافه شدن این جایگاه به عرصه سوخت رسانی و کاهش قطع برق، شاهد کاهش مدت زمان سوختگیری خودروها و جلوگیری از ایجاد صف در جایگاه های سی ان جی باشیم.

عرشیان در خاتمه یادآور شد: سازمان تاکسیرانی دارای 8 جایگاه سی ان جی در سطح شهر است که روزانه در حدود 15 هزار تاکسی و خودرو در این جایگاه ها سوخت ارزان قیمت و پاک تهیه می کنند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط