چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۲/۱۷

فدایی فر:

پروژه آماده سازی سطح منطقه دو 80 درصد رشد فیزیکی داشته است

کیومرث فدایی فر مدیر منطقه دو شهرداری قزوین گفت: پروژه آماده سازی سطح منطقه دو تا به امروز 80 درصد رشد فیزیکی داشته است و امیدواریم به زودی به بهره برداری برسد.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین؛ فدایی فر با اشاره به مهم ترین اقدامات عمرانی انجام شده در سال 98 اظهار کرد: منطقه دو شهرداری قزوین با برنامه ریزی و انعقاد قرارداد با پیمانکاران مختلف به دنبال اجرای پروژه های عمرانی متعددی است که خوشبختانه تعدادی از این پروژه ها رو به اتمام یا به اتمام رسیده است.
وی افزود: یکی از این پروژه ها که در سطح منطقه دو شهرداری قزوین اتفاق افتاد، پروژه آماده سازی سطح این منطقه بوده که خوشبختانه 80 درصد رشد فیزیکی داشته است.
مدیر منطقه دو شهرداری قزوین عنوان کرد: از آنجایی که مردم روزانه در این منطقه رفت و آمد دارند، سعی شده  تا فضایی مناسب را فراهم کرده تا از جذابیت های مختلفی برای آنها برخوردار باشد.
فدایی فر خاطرنشان کرد: البته این منطقه در حال حاضرپروژه های متعددی را از جمله بهسازی معابر، محوطه سازی فرهنگسرای کیمیای 9، لوله گذاری سطح منطقه دو، احداث پاتوق محله فردوسی، احداث پاتوق محله میدان عدل و غیره را در دست اجرا دارد که امیدواریم به زودی تمام آنها مورد استفاده شهروندان این منطقه قرار گیرد.
پایان پیام.

تصاویر مرتبط