یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۰

درافشانی:

تقدیر از ۴۷ هنرمند قزوینی در دومین همایش نام آوران فرهنگ و هنر

محمد درافشانی، معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین گفت: در دومین همایش نام آوران فرهنگ و هنر از ۴۷ هنرمند قزوینی تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛درافشانی در  دومین مراسم تقدیر از نام آوران فرهنگ و هنر که در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات استان استان قزوین برگزار شد،افزود: این دومین مراسم تقدیر از نام آوران فرهنگ و هنر است و از هنرمندانی که از شهریور سال گذشته تا شهریورماه امسال دارای رتبه‌های برتر در حوزه‌های فرهنگ و هنر، صنایع دستی و قرآنی هستند تجلیل شد، ۱۹ نفر از این هنرمندان دارای رتبه منطقه ای و ملی هستند.

وی اظهار کرد:تاکید مدیریت شهری تجلیل از هنرمندان است تا حوزه فرهنگ بیش از گذشته دیده شود.

درافشانی اضافه کرد:تجلیل از هنرمندان و پیشکسوتان این عرصه موجب دلگرمی و تقویت انگیزه هنرمندان و اعتلای فرهنگ و هنر می‌شود.

این مسئول بیان کرد:شورای پنجم شهر قزوین به حوزه فرهنگ توجه داشته است و درهمین راستا اولین همایش تجلیل از نام آوران فرهنگ و هنر، سال قبل با محوریت تقدیر از پیشکسوتان برگزار شد.

وی افزود: امیدواریم با همکاری شهردار محترم قزوین و اعضای شورای شهر بتوانیم این رویکرد را ادامه دهیم و اتفاقات خوبی را رقم بزنیم

پایان پیام.

تصاویر مرتبط