شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۹

آیت الله عابدینی،امام جمعه قزوین:

حضرت ام‌البنین (س) الگوی مادران شهدا در صبر و ولایتمداری است

آیت الله عابدینی،امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: حضرت ام‌البنین (س) الگوی مادران شهدا در صبر و ولایتمداری است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ آیت الله عبدالکریم عابدینی در آئین «گل واژه های صبر» ویژه برنامه تجلیل از مادران دو شهید شهر قزوین که در سالن مفاخر شهرداری قزوین برگزار شد،افزود: سیزدهم جمادی الثانی،سالروز رحلت حضرت ام البنین سلام الله علیها است؛ این روز به پاس صبوری و ولایتمداری آن بانوی بزرگوار به روز «تکریم مادران و همسران شهدا» نامگذاری شده است،

آیت الله عابدینی افزود:انتخاب این روز جهت تجلیل و تکریم مادران دو شهید از سوی مجموعه مدیریت شهری امری پسندیده است که جای بسی قدردانی دارد.

وی اظهار کرد:مادران و خانواده شهدا در طول پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس در جایگاه مادری و همسری رزمندگان،از بانو ام البنین (س) در صبر و استقامت بر شهادت عزیزانشان الگو برداری کردند.

امام جمعه قزوین اضافه کرد:همچنین مادران شهدا با تاسی از ولایتمداری صدیقه کبری حضرت زهرا (س) فرزندان خویش را فدای راه اسلام و انقلاب اسلامی ایران کردند.

وی افزود:انقلاب اسلامی ثمره فداکاری مادران و همسران شهدا است لذا باید قدردان آنان باشیم،یکی از مهمترین خواسته های آنان همواره این است که مسئولان انتصاب مدیران انقلابی،پاک دست،ولایت مدار،شجاع و امانت دار بیت المال است.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط