یکشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۳

کشاورز صفیئی:

کتابخوانی منجر به رشد فرهنگ عمومی در محیط اداری می شود

صبح امروز، 23 تیرماه، نشست هم‌اندیشی شورای راهبری سه‌شنبه‌های کتاب و کتاب‌خوانی به‌منظور بررسی راه‌کارهای ارتقا و اشاعه فرهنگ کتاب‌خوانی در شهرداری قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین؛ در این جلسه عباس کشاورز صفیئی، سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین گفت: سه‌شنبه‌های کتاب و کتاب‌خوانی هر هفته با رویکرد ارتقا و اشاعه فرهنگ کتاب‌خوانی در شهرداری قزوین در ساعات آغازین کاری با مشارکت حداکثری کارکنان در راستای ارائه و معرفی یک کتاب جدید برگزار می‌شود.

کشاورز صفیئی ازجمله اهداف برگزاری این رویداد فرهنگی را ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی، ارتقاء آگاهی و کارایی کارکنان از طریق تعامل و بهره‌مندی از دانش و تجربه دیگران، آشنایی با فعالان عرصه کتاب، ایجاد روحیه مشارکت جمعی، کسب مهارت انتقادگری و انتقادپذیری، کسب مهارت‌های تفکر تحلیلی و ایجاد بستری برای شکوفایی و شناسایی استعدادهای سخنرانی برشمرد.

این مقام مسئول تصریح کرد: برگزاری جلسات کتاب‌خوانی منجر به رشد فرهنگ عمومی در محیط اداری و در بین کارکنان و خانواده‌های آن‌ها خواهد شد.

سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین خاطرنشان کرد: در این نشست‌ها اولویت با کتاب‌هایی است که برای عموم قابل‌درک باشد و طیف گسترده‌ای از مخاطبین را با فرهنگ مطالعه آشنا کند.

گفتنی است؛ در جلسات آتی سه‌شنبه‌های کتاب و کتاب‌خوانی شهرداری قزوین از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برای مشارکت و ادامه فعالیت این طرح در سطح استان دعوت به عمل خواهد آمد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط