یکشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۰۴

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین روز کارمند را تبریک گفت

حسنعلی اصغری، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه‌انسانی شهرداری قزوین، در پیامی چهارم شهریورماه، روز کارمند و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه‌انسانی شهرداری قزوین؛ متن پیام تبریک به شرح زیر است.

چهارم شهریورماه، مصادف با سومین روز از هفته دولت به‌نام روز کارمند مزین گردیده است. این روز به پاس یادآوری خدمات، ایثار و ارزش نهادن به تلاش‌ها و زحمات شهدای بزرگوار هفته دولت به خصوص شهیدان رجایی و باهنر نام‌گذاری شده است.
فرا‌ رسیدن هفته‌ دولت و روز کارمند را غنیمت می‌شمارم تا به همه همکاران خدوم خانواده بزرگ شهرداری قزوین که وظیفه‌شناسی را با بهره‌گیری از تخصص، تعهد، احترام و اکرام به ارباب‌رجوع با هدف اعتلاء و ارتقای کیفیت زندگی شهروندان به‌کار می‌گیرند شادباش گویم.
لذا به مصداق "من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق" شایسته است از تلاش‌های بی‌شائبه و زحمات صادقانه همه کارمندان مجموعه مدیریت‌شهری قزوین کمال تشکر و تقدیر را داشته باشم.
امید است هم‌چون گذشته با نوآوری و خلاقیت بیشتر در مسیر خدمت‌رسانی بهتر به شهروندان عزیز، تمام تلاش خود را برای انجام وظایف‌شغلی، حفظ حقوق مردم و پیشرفت نظام اداری به کار گرفته و وجدان‌کاری، عدالت، صداقت، امانت‌داری و خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار داده و ارزش‌های‌دینی، انسانی، اجتماعی، قوانین، مقررات و ضوابط را در انجام فعالیت‌های سازمانی و اداری رعایت نموده و تلاش خود را در مسیر جلب رضای خداوند متعال به کار بندید و همواره نشاط و شادابی را در محیط‌کاری ترویج نمائید.

همواره عزت، سعادت و سلامت شما بزرگواران را از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

حسنعلی اصغری
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه‌انسانی شهرداری قزوین

پایان پیام

 

 

تصاویر مرتبط