شنبه ۱۳۹۷/۰۵/۰۶

از سوی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛

جنگ ادبی تابستانه «قزوین در گذر ادب و هنر» در بوستان ملت برگزار شد

اولین برنامه از سلسله جنگ های ادبی تابستانه با عنوان «قزوین در گذر ادب و هنر» از سوی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین در بوستان ملت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛قافله باشی، رئیس کمسیون فرهنگی،ورزشی و هنری شورای اسلامی شهر قزوین در این مراسم گفت: جنگ ادبی تابستانه «قزوین در گذر ادب و هنر» با هدف ایجاد شادی و نشاط شهروندان برگزار شده است تا خانواده ها اوقات مفرحی را در کنار یکدیگر سپری کنند.

مهدیه قافله باشی افزود:مدیریت شهری قزوین پذیرای نقاط نظرات،انتقادات و پیشنهادات شهروندان جهت هر چه پربارتر برگزار کردن برنامه ها استقبال می کند.

وی با بیان این مطلب که فرهنگ و هنر در سبد خانواده ها اندک است، اظهار کرد: در همین راستا مدیریت شهری قزوین برنامه های متنوع فرهنگی و هنری را تا پایان سال پیش بینی کرده است که امیدواریم شهروندان با مشارکت بالای خود مدیران را جهت اجرای هر چه بهتر برنامه ها یاری کنند.

گفتنی است،شاهنامه خوانی،نقالی با موضوع ادبیات کهن،اجرای زنده برنامه دوبله،اجرای برنامه زنده رادیو،اجرای موسیقی و ... از جمله برنامه های این جنگ ادبی بود.

پایان پیام

تصاویر مرتبط