چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۳۱

بهرامي، مديرعامل سازمان عمران شهرداري قزوين:

نهضت شبانه آسفالت در شهر قزوين در حال اجراست

سليمان بهرامي، مديرعامل سازمان عمران شهرداري قزوين گفت: اجراي نهضت شبانه آسفالت در شهر از ارديبهشت ماه سال جاري آغاز شده و نيز ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومي سازمان عمران شهرداري قزوين؛ بهرامي  افزود: بر اساس برنامه ريزي هاي صورت گرفته و بررسي كارشناسان و بنا به درخواست شهروندان نسبت به ارتقاي سطح كيفي آسفالت معابر اقدام شده است.

وي ادامه  داد: آسفالت ورودي هاي  شهر به عنوان يكي از مهم ترين اقدامات شهرداري در راستاي تحقق اهداف مجموعه مديريت شهري براي ارائه خدمات به شهروندان و توسعه گردشگري در شهر از اويل سال جاري آغاز شده و در حال اجراست.

اين مسوول عنوان كرد: يكي از ورودي هاي  شهر كه اکنون نسبت به آسفالت آن اقدام شده است جاده كورانه مي باشد كه طول آن 7 كيليومتر به صورت رفت و برگشت بوده و با صرف 5هزار و 700تن آسفالت اجرا و به پايان رسيده است.

بهرامي با اشاره به اين موضوع كه ساير ورودي هاي مورد توافق مهم شهر نيز آسفالت مي شود، گفت: اجراي آسفالت بلوار ميرزا كوچك خان به عنوان يكي از ورودي هاي پرتردد شهر در ارديبهشت ماه آغاز شده و بر اساس نظر  كارشناسان در راستاي رفع مشكلات اين بلوار 5 هزار تن آسفالت تاکنون مورد استفاده قرار گرفته است.

مديرعامل سازمان عمران شهرداري قزوين  اضافه كرد: تراش و روكش آسفالت از تقاطع بلوار آزادگان تا ميدان مادر و 4 راه سونا به سمت خيابان مفتح در بلوار آزادگان نيز تاکنون به ميزان 4 هزار و 500تن انجام گرفته است.

 

تصاویر مرتبط