یکشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۱۴

بازدید رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری از بازارچه دانش

علیرضا شمسینی رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری، طی بازدیدی در بازارچه شهرک دانش حضور پیدا کرده و در جریان روند کاری فعالیت این بازارچه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی، علیرضا شمسینی طی این بازدید که امیر غلامی معاون اجرایی و بهره برداری سازمان نیز وی را همراهی می کرد، در جریان روند کاری فعالیت این بازارچه قرار گرفت.


رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری در بازدید از این بازار روز گفت: دسترسی آسان شهروندان ناحیه دانش به این محل در کنار اختلاف قیمت و تنوع محصولات امکان استفاده همه اقشار این ناحیه منفصل شهری را از محصولات ارائه شده فراهم آورده است.


وی با اشاره به اینکه حدود دو ماه از افتتاح این بازارچه گذشته گفت: استقبال روزافزون شهروندان نشان از کیفیت مطلوب و قیمت مناسب محصولات است که در این بازارچه بین ۵ تا ۳۵ درصد پایین تر از محصولات مشابه در سطح شهر است.


وی در پایان یادآور شد: بازارچه های محلی سازمان ساماندهی مشاغل شهری با هدف عرضه کالاهای اساسی، با کیفیت و قیمت مطلوب به شهروندان احداث شده و جانمایی و احداث بازارچه ها و روز بازارها با توجه به نیاز جمعیتی محلات قزوین نیز در دستور کار سازمان قرار دارد.

تصاویر مرتبط