سه‌شنبه ۱۳۹۰/۰۳/۱۷

گنجي؛ مدير منطقه 3 شهرداري قزوين:

اعتماد مردم نسبت به عمران و آباداني در شهرک غزالي بايد افزايش يابد

شهرک غزالي داراي موقعيت منحصر به فرد است، از همين رو بايد مورد توجه ويژه قرار گيرد تا توانائيهاي نهفته درآن شکوفا شود که اين امر همت تلاشگران عزيز در شهرداري منطقه را مي طلبد.

 

به گزارش روابط عمومي منطقه 3 شهرداري قزوين؛ ناصر گنجي، مدير اين منطقه در جلسه مسئولين واحدهاي منطقه 3 شهرداري در شهرک غزالي( اراضي 9 گانه) گفت: در آينده نزديک با ادارات برق ، گاز و آب نيز جهت رفع مشکلات موجود در شهرک غزالي بازديد انجام خواهد شد.
گنجي با بيان اينکه شهرک غزالي چشم انداز روشني در پيش رو خواهد داشت، خطاب به حاضران تصريح کرد: از انجائي که شهرک غزالي داراي موقعيت منحصر به فرد است، از همين رو بايد مورد توجه ويژه قرار گيرد تا توانائيهاي نهفته درآن شکوفا شود که اين امر همت شما تلاشگران عزيز در شهرداري منطقه را مي طلبد.
برپايه اين گزارش؛ در اين نشست سعيد جهانگيري و کيوان اعتماد به ترتيب بعنوان مسئولين واحدهاي عمراني و مالي شهرداري منطقه سه منصوب شدند و از زحمات کيماسي و آزاده فرشاد قدرداني شد.
گفتني است؛ مسئولين واحدهاي منطقه سه نيز در اين نشست مشکلات موجود در واحدهاي خود را مطرح نمودند ودر اين خصوص ضمن ارائه راهکارها جهت رفع آنها به بحث و تبادل نظر پرداختند و در نهايت در اين جلسه بر پيگيري هر چه بهتر امور و در نهايت تسريع در انجام عمليات عمراني در اين شهرك تاكيدشد.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط