دوشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۱۷

درافشانی:

جشنواره تابستانه بازی های محلی مادران و دختران در بوستان بانوان قزوین برگزار شد

به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت، اولین برنامه از جشنواره تابستانه بازی های محلی مادران و دختران توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین در بوستان بانوان نرگس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ محمد درافشانی، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین، حفظ و احیای بازی های بومی - محلی و ایجاد نشاط اجتماعی را از اهداف مهم برگزاری این جشنواره برشمرد.

درافشانی گفت: بازی های بومی و محلی، فضای شادی ایجاد می کند و برگزاری چنین جشنواره هایی به ایجاد فضای نشاط بین مردم به ویژه کودکان و نوجوانان كمك می كند.

وی اظهار کرد:در این جشنواره ها مادران و دختران توانمندیهای مشترک خود را در اجرای بازیهای بومی و محلی دوزپا،دال پلان و چوب کشی به نمایش می گذارند.

درافشانی اضافه کرد: دومین برنامه از جشنواره بازی های بومی محلی مادران و دختران 17 تیرماه در ناحیه شهری اندیشه و سومین برنامه آن  18 تیرماه در ناحیه شهری دانش برگزار خواهد شد.

این مسئول در ادامه گفت: همایش ورزش عصرگاهی بانوان از دیگر برنامه های ورزشی شهرداری قزوین در تابستان امسال است که در راستای ایجاد شور و نشاط اجتماعی و ارتقای سطح سلامت بانوان 23 تیرماه در بوستان بانوان برگزار می شود.

پایان پیام.

 

تصاویر مرتبط