دوشنبه ۱۳۹۸/۰۲/۰۲

فدائی‌فر:

به زودی فاز دوم پروژه احداث بوستان امام علی(ع) به بهره برداری می رسد

کیومرث فدائی‌فر، سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین، از افزایش سرعت عملیات اجرایی فاز دوم پروژه احداث بوستان امام علی(ع) در سال جدید خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین؛ فدائی‌فر با اشاره به ادامه عملیات اجرایی این پروژه با سرعت بیشتر گفت: اکنون این پروژه از 65 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است و در تلاش برای تسریع اتمام این پروژه هستیم.

 وی گفت: با توجه به نزدیکی فصل تابستان و نیاز شهروندان به خدمات رفاهی، در آینده نزدیک شاهد بهره‌برداری از فاز دوم پروژه احداث بوستان امام علی(ع) خواهیم بود.

این مسئول با بیان اینکه این پروژه با اعتبار 36میلیارد ریال در حاشیه ضلع جنوب کانال امام علی(ع) در حال احداث است، افزود: این بوستان در مساحت  5/2 هکتار و در محله عارف در حال احداث است و فاز اول آن در سال گذشته به بهره‌برداری رسید و همچنین با استقبال خوب شهروندان مواجه شده است.

فدائی‌فر هدف از اجرای این پروژه را توسعه زیرساخت‌های لازم برای تامین نشاط و شادابی شهروندان و افزایش سرانه فضای سبز عنوان و تاکید کرد: احداث بوستان در این محله یکی از درخواست‌های مهم و ضروری شهروندان است که مدیریت شهری قزوین نگاه ویژه‌ای نسبت به آن دارد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط