چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۱/۲۸

قافله باشی،رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قزوین:

جشنواره مجری شو فرصتی برای کشف استعداد ها بومی قزوین بود

قافله باشی،رئیس کمیسیون فرهنگی،اجتماعی و هنری شورای اسلامی شهر قزوین گفت: جشنواره مجری شو فرصتی برای کشف استعداد ها بومی قزوین بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛مهدیه قافله باشی در مراسم تجلیل از نفرات برتر اولین «جشنواره بزرگ مجری شو» افزود:مهمترین هدف مجموعه مدیریت شهری از اجرای جشنواره مجری شو شناسایی و کشف استعدادهای هنری در زمینه مجری گری در شهر قزوین است.

 

وی اظهار کرد:پس از برگزاری این برنامه از وجود این همه استعداد در شهر قزوین متحیر شدیم که ما را در تداوم برگزاری این رویدادها جدی تر کرد.

 

قافله باشی خاطرنشان کرد:مجریان جوان و نوجوان دایره لغات وسیعی داشتند که بیانگر توانمندی این مجریان جوان بود که نشان می‌دهد اگر با آموزش از آنها حمایت شود در آینده مجریان توانمندی تربیت خواهند شد.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قزوین افزود: مهمترین هدف ما کشف استعدادهایی است که خیلی جاها فرصت بروز ندارد و ما این شرایط را ایجاد کردیم تا همه گروه‌های سنی بتوانند استعداد خود در هنر مجری گری را نشان دهند و مورد داوری قرار گیرند.

 

قافله باشی افزود:سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و سایر نهادها در طول سال برنامه‌های متعددی دارد که می‌توانیم به جای استفاده از مجریان تهران که چهره هستند و هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند به نیروهای محلی اهمیت دهیم و از همین افراد بومی استفاده کنیم و ضمن صرفه جویی در هزینه‌ها به شکوفایی استعدادها هم کمک کنیم.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط