چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۱/۲۱

محمدحسینی:

در سال گذشته بیش از 148هزار سفر از پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین صورت گرفته است

علی محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین، گفت: 148هزار و 562 سفر از پایانه مسافربری شهرداری قزوین در سال97 صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسینی افزود: در این مدت 16 هزار و 995 سفر از طریق اتوبوس، 120 هزار و 227 سفر از طریق مینی بوس و سواری کرایه‌های برون شهری مجاز و 11 هزار 340 سفر به صورت دربستی صورت گرفته است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری گفت: 2 میلیون و 54 هزار و 500 مسافر از پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین در سال 97 جابجا شدند.

وی تصریح کرد: بیشترین تقاضای سفر در این مدت مربوط به شهرهای شمال، مشهد، اصفهان، شیراز، تهران، اهواز و کرمانشاه بوده است.

این مسئول اظهار کرد: تمام تلاش این سازمان افزایش کیفیت ارائه خدمات به شهروندان مسافر است و رشد و گسترش امکانات رفاهی برای مسافران در سال آینده از مهم‌ترین اولویت کاری این سازمان است.

مدیرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري با اشاره به وجود امکانات مختلف رفاهی در پایانه‌های مسافری از جمله اتاق مادر و کودک، سرویس بهداشتی، سالن انتظار و مجموعه غرفه‌های تجاری که محصولات و کالاهای موردنیاز مسافران را در پایانه‌ها ارائه می‌کنند، گفت: مسافران در صورت مشاهده هرگونه مشکل و کمبود، مي‌توانند با مراجعه به مديريت داخلي ترمينال شکايت خود را ارائه دهند و همچنين با شماره تلفن 33551225 و شماره پيامک 30006044551225 با مسئولان پايانه‌ها مشکلات خود را در ميان بگذارند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط