دوشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۰۱

عربی:

کارگاه آموزشی "نظارت، کنترل و تصمیم گیری در نظام اداری" در قزوین برگزار شد

جعفر عربی، مدیر سرمایه‌انسانی، معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه‌انسانی شهرداری قزوین، از برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع " نظارت، کنترل و تصمیم‌گیری در نظام اداری" ویژه مدیران اداری و مالی شهرداری قزوین در بهمن‌ماه سال‌جاری خبر داد.

به گزارش روابط‌عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه‌انسانی شهرداری قزوین، عربی اظهار‌کرد: این دوره آموزشی طی 1 روز‌کاری و به مدت 8 ساعت با حضور 60  نفر برگزار شد.

مدیر سرمایه‌انسانی شهرداری قزوین هدف از برگزاری این دوره آموزشی را آشنایی مدیران اداری و مالی با نظارت و کنترل اثربخشی و آشنایی با اصول و روش‌های تصمیم‌گیری مطلوب عنوان کرد و افزود: مجموعه دوره‌های آموزشی با رویکرد دانش‌افزایی کارکنان مجموعه شهرداری قزوین به‌منظور ارائه خدمات بهتر به شهروندان برگزار می‌گردد.

عربی بیان کرد: در این دوره آموزشی سرفصل‌هایی هم‌چون ویژگی‌های مطلوب ساختار نظارت، عوامل مؤثر در بروز تخلفات اداری، راه‌های پیش‌گیری از جرائم و تخلفات، وظایف هیأت‌های نظارت، نکات مدیریتی و ویژگی‌های یک نظام مدیریتی مطلوب، فرآیند نظام نظارت اثربخش، تصمیم‌گیری، اهمیت و روش‌های آن، مهارت‌های لازم برای تصمیم‌گیری مؤثر و انواع تصمیمات و ویژگی‌های آن تدریس شد.

وی تصریح‌کرد: این دوره آموزشی توسط حسنعلی اصغری، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه‌انسانی شهرداری قزوین، دارای مدرک دکتری منابع‌انسانی و آینده‌نگاری راهبردی برگزار گردید و در صورت قبولی شرکت‌کنندگان در آزمون، موفق به دریافت گواهینامه آموزشی می‌شوند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط