شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۹

عرشیان:

تیم سازمان تاکسیرانی قهرمان مسابقات فوتسال خانواده بزرگ تاکسیرانان قزوین شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی از قهرمانی تیم این سازمان در مسابقات فوتسال خانواده بزرگ تاکسیرانان قزوین به مناسبت روز ملی حمل و نقل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به اهمیت ورزش در سلامتی و نشاط و شادابی تاکسیرانان محترم که منجر به ارائه خدمات مطلوب تر توسط این عزیزان زحمتکش به شهروندان گرامی خواهد شد، هر ساله به مناسبت 26 آذر روز ملی حمل و نقل، یک دوره مسابقه فوتسال بین تاکسیرانان ناوگان بزرگ سازمان تاکسیرانی برگزار می شود.

وی ادامه داد:به اذعان کارشناسان این دوره از مسابقات از کیفیت بالاتری نسبت به دوره های قبل برخوردار بود و 13 تیم به رقابت پرداختند که در دیدار نهایی، تیم سازمان تاکسیرانی با نتیجه 4 بر صفر مقابل تیم تاکسی اینترنتی بادسان به پیروزی رسید و موفق شد مقام قهرمانی را از آن خود کند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی گفت: تیم فجر نیز در دیدار رده بندی با نتیجه 2 بر صفر مقابل تیم تاکسی بیسیم 133 به پیروزی رسید و به مقام سوم دست یافت و سه تیم برتر این مسابقات جام، مدال و لوح تقدیر خود را از سرهنگ داودی و مهندس سعید دقیقی ریاست محترم شورا و عضو محترم کمیسیون ورزش و سلامت شورای اسلامی شهر دریافت کردند.

عرشیان گفت: شرکت تاکسی اینترنتی بادسان که تحت نظر سازمان تاکسیرانی فعالیت می کند، حامی مالی این دوره از مسابقات بود که جا دارد از مسئولین این تاکسی اینترنتی که در مدت فعالیت خود موفق به جلب رضایت شهروندان گرامی شده است، صمیمانه تشکر و قدردانی داشته باشیم.

وی در خصوص اقدامات ارزنده فرهنگی تیم بادسان در این دوره از مسابقات تصریح کرد: اعضای تیم بادسان قبل از هر مسابقه خود به اعضای تیم حریف گل اهدا می کردند و با این اقدام، یک حرکت ارزشمند و ماندگار فرهنگی را به ثبت رساندند.

عرشیان حضور خانواده و فرزندان تاکسیرانان در دیدار پایانی و رده بندی را از نکات برجسته مسابقات دانست و افزود: این عزیزان با تشویق های پرشور خود گرمابخش این دوره از مسابقات بودند و جلوه ای زیبا از همبستگی و اتحاد خانواده بزرگ تاکسیرانی را به نمایش گذاشتند.

وی در خاتمه افزود: در برگزاری این مسابقات، نهادهای متعددی سازمان تاکسیرانی را یاری کردند و جا دارد که از همراهی اعضای محترم کمیسیون ورزش و سلامت شورای اسلامی شهر، اعضای محترم هیات مدیره سازمان تاکسیرانی، صدا و سیما مرکز استان قزوین،  رییس هیات فوتسال استان، مدیر تربیت بدنی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)، تیم داوری و اعضای محترم هیات فوتبال استان، مسئول محترم سالن شهید بابایی و همچنین تمامی تاکسیرانان ارجمند تشکر و قدردانی نماییم.

پایان پیام

تصاویر مرتبط