دوشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۴

محمدحسینی:

اجرای عملیات برف‌روبی در پایانه‌های مسافربری قزوین

علی محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین گفت: پایانه‌های مسافربری قزوین به صورت، مستمر در راستای رفاه حال مسافران برف‌روبی شده است.

به گزارش روابط عمومی پایانه های مسافربری شهرداری قزوین؛ محمدحسینی افزود: برف‌روبی و پاک‌سازی همه مسیرهای تردد در پایانه‌های مسافربری قزوین به طور مستمر در حال انجام است.

وی افزود: همه نیروهای خدماتی سازمان پایانه‌های مسافربری از ساعات اولیه بارش برف به صورت تمام وقت عملیات برف‌روبی در سطح معابر، جایگاه‌های اصلی، فرعی و فضای سبز را آغاز کردند و هم‌اکنون تمامی مسیرهای تردد مسافران پاک‌سازی شده و عملیات برف‌روبی و نمک‌پاشی در پارکینگ‌ها و تمامی مسیرهای تردد اتوبوس‌های برون‌شهری ادامه دارد.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین گفت: با توجه به فرا رسیدن فصل سرما پایانه‌های مسافربری غرب، آزادگان و نسیم شمال و ایستگاه الموت شرقی  شهرداری قزوین مشکل سیستم گرمایشی ندارند و این سازمان آمادگی کامل برای ارائه خدمات به مسافران را در فصل سرما دارد.

محمدحسینی با تاکید بر اینکه رفاه مسافران در سالن انتظار پایانه‌ها در فصل سرما تامین شده است، افزود: سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین با راه‌اندازی سیستم گرمایشی مناسب در سال‌های گذشته، دغدغه‌ای در زمینه ارائه خدمات مطلوب به مسافران به خصوص در فصل زمستان ندارد.

مدیرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين با اشاره به وجود امکانات مختلف رفاهی در پایانه‌های مسافری از جمله اتاق مادر و کودک، سرویس بهداشتی، سالن انتظار و مجموعه غرفه‌های تجاری که محصولات و کالاهای موردنیاز مسافران را در پایانه‌ها ارائه می‌کنند، گفت: با شروع فصل زمستان، پایانه‌های مسافربری قزوین با امکانات و تجهیزات خود خدمات مطلوبی را به مسافران ارائه خواهد داد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط