پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۳

عرشیان:

توزیع روغن خودرو با قیمت مصوب کارخانه بین تاکسیرانان آغاز شد

اسماعیل عرشیان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین از آغاز توزیع 15 هزار لیتر روغن خودرو به نرخ کارخانه در بین تاکسیرانان ناوگان سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی؛ عرشیان اظهار کرد: با توجه به این که تأمین ملزومات و قطعات یدکی خودرو از دغدغه های اصلی تاکسیرانان است، سازمان تاکسیرانی در تلاش است با توزیع بسته های حمایتی مورد نیاز تاکسیرانان ارزان تر از قیمت بازار، دغدغۀ این صنف زحمتکش را مرتفع نماید.

وی افزود: پیرو مصوبه شورای اسلامی شهر، دستور شهردار محترم و تأمین اعتبار لازم، 15 هزار لیتر روغن خودرو برای تاکسی های پراید، پژو و سمند به قیمت کارخانه تهیه شد که توزیع آن، 20 تا 22 درصد ارزان تر از قیمت بازار، از روز دوشنبه 10 دی ماه ماه سال جاری آغاز شده است.

عرشیان با بیان اسن که تمام مراحل ثبت نام و صدور حواله از دو ماه پیش تا کنون در سازمان تاکسیرانی انجام شده است، ادامه داد: در راستای حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی، روغن ایرانول تهیه و از طریق تعاونی تاکسیرانان واقع در خیابان ایران گاز به تاکسیرانان محترم تحویل می شود.

وی اظهار داشت: پس از توزیع این میزان روغن و 4 هزار حلقه لاستیک، توزیع دیگر ملزومات خودرو به قیمت کارخانه در دستور کار سازمان تاکسیرانی قرار دارد.

عرشیان در خاتمه گفت: امیدواریم با اجرای امور رفاهی و حمایتی تاکسیرانان، دغدغۀ این صنف گرامی را برطرف کرده و در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و جلب رضایت آنان بیش از پیش توفیق یابیم.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط