چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۲

عرشیان:

قرعه کشی مسابقات فوتسال خانواده بزرگ تاکسیرانان با حضور اعضای شورای شهر قزوین انجام شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین، از مراسم قرعه کشی مسابقات جام فوتسال خانواده بزرگ تاکسیرانان قزوین، با حضور اعضای کمیسیون ورزش و سلامت شورای اسلامی شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به اهمیت ورزش در نشاط، شادابی و سلامتی تاکسیرانان، مطابق سال های گذشته، مسابقات جام فوتسال خانواده تاکسیرانان قزوین برگزار می شود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی خاطرنشان کرد: مراسم قرعه کشی این دوره از مسابقات با حضور اعضای کمیسیون ورزش و سلامت شورای اسلامی شهر قزوین در سازمان تاکسیرانی برگزار شد.

وی ادامه داد: در ابتدای این جلسه، گزارشی در خصوص اقدامات رفاهی و ورزشی انجام شده برای تاکسیرانان چون ایجاد باشگاه ورزشی برای تاکسیرانان و خانواده های آنان، ارائه بلیط استخر نیم بها و رایگان به تاکسیرانان و برگزاری کلاس های ورزشی تابستانی برای فرزندان تاکسیرانان به اعضای محترم کمیسیون ورزش و سلامت شورای اسلامی شهر ارائه شد.

عرشیان تصریح کرد: با توجه ضرورت ایجاد امکانات رفاهی و ورزشی برای تاکسیرانان گرامی، ادامه این روند مورد تاکید اعضای محترم شورا قرار گرفت و در خصوص افزایش بودجه ورزشی سازمان تاکسیرانی، اختصاص سالن ورزشی تاکسیرانان و احداث سالن چند منظوره ورزشی برای آنان قول مساعد داده شد.

عرشیان در خاتمه اظهار داشت: در این دوره از مسابقات جام فوتسال تاکسیرانان 13 تیم شرکت دارند که در سه گروه به رقابت می پردازند.

لازم به ذکر است؛ اعضای شورای شهر قزوین از باشگاه ورزشی سازمان تاکسیرانی و تاکسی تشریفات بادسان که به تازگی توسط سازمان تاکسیرانی رونمایی شده، بازدید به عمل آوردند.

پایان پیام.

 

 

تصاویر مرتبط