یکشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۰۹

جهانگیری:

نکات امنیت خودرو به پارکبانان آموزش داده می شود

سعید جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین، گفت: به منظور افزایش امنیت خودروهای پارک شده در پارکینگ های حاشیه ای، نکات مرتبط با امنیت خودروها و راهکارهای جلوگیری از سرقت وسایل نقلیه پارک شده در پارکینگ های حاشیه ای به پارکبانان آموزش داده می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ جهانگیری گفت: یکی از خدماتی که توسط این سازمان به شهروندان ارائه می شود، پارکینگ های حاشیه است که تأثیر بسزایی در کاهش بار ترافیکی معابر دارد.

وی افزود: پارکینگ های حاشیه ای با انتظام بخشی به پارک خودروها در حاشیه معابر و تقسیم عادلانه این فضاهای پارک مانع ایجاد ترافیک در معابر می شود.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری عنوان کرد: به منظور رعایت قوانین و افزایش امنیت خودروهای پارک شده در پارکینگ ها حاشیه ای از نیروهای انسانی تحت عنوان پارکبان در این پارکینگ ها استفاده می شود.

جهانگیری تصریح کرد: این افراد آموزش های لازم برای فعالیت در پارکینگ های حاشیه ای را دریافت کرده اند و به صورت دوره ای نیز نکات مرتبط با افزایش امنیت خودروها با همکاری نیروی انتظامی به پارکبانان آموزش داده می شود.

وی با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی افزایش امنیت خودروها برای پارکبانان خاطرنشان کرد: این کارگاه آموزشی با همکاری نیروی انتظامی و با حضور  پارکبان در پایان هفته جاری برگزار می شود.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین یادآور شد: با توجه به لزوم در نظر گرفتن مدت زمان کم برای پارک خودرو در پارکینگ های حاشیه ای از شهروندان تقاضا داریم در صورتی که نیاز به زمان بیشتری برای پارک خودرو دارند از خدمات پارکینگ های عمومی استفاده کنند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط