شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۰۸

بهنام زاده؛

بیش ترین معضلات بافت های فرسوده در ناحیه امام زاده حسین (ع) است

اصغر بهنام زاده ، سرپرست منطقه یک شهرداری قزوین، از پیگیری و انجام 115 مورد از درخواست ها و مشکلات شهروندان ناحیه امامزاده حسین (ع) از سازمان ها و ادرات خدمات رسان در آذرماه 97 خبرداد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شهرداری قزوین ؛ بهنام زاده گفت: ناحیه امامزاده حسین (ع) یکی از نواحی بزرگ شهرداری قزوین است که بیشترین مشکلات و معضلات را در بافتهای فرسوده، محلات کم برخوردار، طرح ساماندهی و توسعه امامزاده حسین (ع)، کمبود فضای سبز و غیره دارد.

وی در ادامه افزود : با توجه بوجود بقاع متبرکه و آثار باستانی و کهن در این ناحیه، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار توجه خاص و ویژه ای به این ناحیه دارند و اقدامات مهمی و قابل توجهی نیز انجام شده یا در حال انجام است که در آینده نزدیک شاهد آن خواهیم بود.

وی با تشریح فعالیت ناحیه امامزاده حسین (ع) بیان کرد: ناحیه امامزاده حسبن ع در آذر ماه 97 برای جلب رضایت شهروندان و انجام درخواست آنان سه هزار و 606 متر مربع لکه گیری آسفالت، 250 متر مربع پیاده رو سازی و 450 متر مربع ترمیم ترانشه معابر را انجام داده است.

این مسوول در پایان گفت: ناحیه امامزاده حسین (ع) در آذرماه 97 تعداد 16 مورد از مشکلات شهروندان در مورد انشعابات شرکت های خدمات رسان آب، برق، گاز و مخابرات را پیگیری و برطرف کرده است.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط