چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۹/۲۸

عرشیان:

به مناسبت روز ملی حمل و نقل، از تاکسیرانان تقدیر شد

اسماعیل عرشیان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین از تقدیر از تاکسیرانان ایستگاه های تاکسیرانی به مناسبت روز ملی حمل و نقل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان افزود: به مناسبت 26 آذر روز ملی حمل و نقل، از تاکسیرانان ایستگاه های ولیعصر، کوثر مینودر، دانشگاه، میدان دفاع مقدس، میدان آزادی، راه آهن، جانیازان و خیابان فلسطین به نمایندگی از تاکسیرانان ناوگان بزرگ تاکسیرانی تقدیر به عمل آمد.

وی ادامه داد: روز 26 آذر به پیشنهاد وزارت راه و ترابری از سوی شورای فرهنگ عمومی کشور به عنوان روز ملی حمل و نقل نامگذاری شده و این روز، فرصت مغتنمی است تا از زحمات تاکسیرانان محترم که با تعهد، وجدان کاری، شرافت، صبوری و نیک خلقی به خدمت رسانی به شهروندان گرامی می پردازند تقدیر شود.

بر همین اساس، با حضور عوامل اجرایی سازمان تاکسیرانی در چندین ایستگاه تاکسیرانی و دیدار چهره به چهره با تاکسیرانان، ضمن تبریک این روز فرخنده، از خدمات ارزنده و تلاش های صادقانه تاکسیرانان این ایستگاه ها به نمایندگی از تاکسیرانان ناوگان بزرگ تاکسیرانی تقدیر به عمل آمد.

عرشیان در خاتمه یادآور شد: ناوگان سازمان تاکسیرانی دارای سه هزار و 732 دستگاه تاکسی است و روزانه 25 هزار نفر از شهروندان توسط این ناوگان در سفرهای درون شهری جا به جا می شوند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط