جمعه ۱۳۹۷/۰۷/۰۶

به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس و روز آتش‌نشان صورت گرفت؛

تجديد ميثاق آتش‌نشانان قزوين با آرمان‌هاي شهداء دفاع مقدس

به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس و روز آتش‌نشان، کارکنان سازمان آتش‌نشانی قزوين با آرمان‌هاي شهداء دفاع مقدس تجديد ميثاق کردند.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين؛ در آستانه هفتم مهرماه و روز آتش نشاني و ايمني، ریاست و جمعي از کارکنان سازمان آتش نشاني قزوين امروز جمعه 6 مهر ماه در مزار شهداء حضور يافتند و با اهداي شاخه‌هاي گل و نثار فاتحه، با آرمان‌هاي شهداء هشت سال دفاع مقدس تجديد ميثاق کردند.

بر اساس این گزارش و در ادامه برنامه های مربوط به هفته ایمنی و آتش نشانی، آتش نشانان قزوین با حضور پر شور در نماز جمعه همسویی و وحدت خود را با سایر اقشار جامعه به نمایش گذاشته و همراه با مردم شهيد پرور قزوین به اقامه پر فیض نماز جمعه پرداختند.

گفتنی است؛ به مناسبت گرامیداشت یاد آتش نشانانی که در اطفاء حریق پالایشگاه آبادان در 7 مهر سال 1359 و در حین عملیات اطفاء حریق مورد هجوم هواپیماهای دشمن بعثی قرار گرفتند و منجر به شهادت تعدادی زیادی از آتش نشانان شد؛ هفتم مهرماه به پیشنهاد ستاد هماهنگی امور ایمنی آتش نشانی های کشور و تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی روز ملی" آتش نشانی و ایمنی" نامگذاری شده است.

پايان پيام

تصاویر مرتبط