یکشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۰۴

بهرامي، مديرعامل سازمان عمران شهرداري قزوين خبر داد؛

توليد32 هزار و 500 تن آسفالت در كارخانه آسفالت شهرداري قزوين

بهرامي، مديرعامل سازمان عمران شهرداري قزوين گفت: از ابتداي سال جاري تاكنون 32 هزار و 500 تن آسفالت در كارخانه آسفالت شهرداري قزوين توليد شده است.

به گزارش روابط عمومي سازمان عمران شهرداري قزوين،‌ بهرامي افزود: يكي از ضروري ترين نيازهاي شهرداري ها آسفالت است كه براي تهيه آن هزينه هاي زيادي اختصاص داده مي شود اما شهرداري قزوين با راه اندازي كارخانه آسفالت شهرداري و با خودكفايي .در توليد آسفالت در راستاي رفع اين نياز اقدام كرده است

وي افزود: توليد 32 هزار و 500 تن آسفالت از ابتداي سال جاري تا كنون بيانگر تلاش مستمر و برنامه ريزي شده كاركنان اين كارخانه مي‌باشد كه با هدف رفع نياز آسفالت براي اجراي پروژه هاي عمراني در شهر صورت گرفته است.

بهرامي  خاطر نشان کرد: يكي ديگر از مهم ترين اقدامات اين كارخانه توليد شن،‌ماسه،‌بيس و ساب بيس است كه ميزان آن از ابتداي سال جاري تا كنون 16هزار تن بوده و اين رقم قابل توجهي در بحث توليد به شمار مي رود.

اين مسوول تصريح كرد: مصالح ساختماني توليد شده براي پروژه‌هاي مختلف عمراني شهر و در راستاي تأمين مصالح ساختماني مورد نياز براي اجراي پروژه هاي مختلف توليد شده است.

 

تصاویر مرتبط