شنبه ۱۳۹۶/۰۲/۰۹

در آستانه آغاز اعياد شعبانيه و روز ملي شوراها صورت گرفت؛

افتتاح و کلنگ‌زني 5 پروژه شهرداري قزوين با حضور مسئولان استاني و شهري

در آستانه آغاز اعياد شعبانيه و روز ملي شوراها با حضور مسئولان استاني و شهري 5 پروژه شهرداري قزوين مورد بهره‌برداري و کلنگ‌زني قرار گرفت.

 

به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ 5 شنبه، هفتم ارديبهشت ماه در آيين رسمي، مرکز علم و خلاقيت و خانه فرهنگ ستارگان در زميني به مساحت 600مترمربع و با اعتبار 12 ميليارد ريال جهت تهيه زمين و 250ميليون تومان بابت عمليات عمراني و تجهيزات در حوزه کودک و آموزش شهروندي هنري و علمي افتتاح شد.

بر اساس اين گزارش؛ کلنگ پروژه خانه فرهنگ چوبيندر با اعتبار کلي 800 ميليون تومان در مساحت 784 مترمربع در سه طبقه به زمين زده شد که 400 ميليون تومان در سال 1396 براي اجراي اين طرح اختصاص يافته است.

بر مبناي اين گزارش؛ همچنين مجموعه ورزشي شهداي چوبيندر در ناحيه منفصل شهري چوبيندر در مساحت 13 هزار مترمربع و اعتبار 550 ميليون تومان با امکانات زمين فوتبال، گل کوچک، پيست دوميداني و ست ورزشي به بهره برداري رسيد که احداث اين مجموعه ورزشي 18 ماه به طول انجاميده است.

در اين گزارش آمده است؛ همچنين 10 دستگاه آمبولانس جديد به ناوگان سازمان آرامستان‌هاي شهرداري قزوين ملحق شد و اين آمبولانس‌ها توسط پيمانکار اين سازمان با اعتبار 3 ميليارد و 200 ميليون ريال خريداري شده و در اختيار سازمان قرار گرفته است.

بر اساس اين گزارش؛ همچنين 10 غرفه و سر درب بهشت رضوي نيز با اعتبار 360 ميليون تومان مورد بهره برداري قرار گرفت.

پايان پيام 

تصاویر مرتبط