چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۳۰

فدائي‌فر، مدير منطقه سه شهرداري قزوين:

مراحل پاياني عمليات مرمت و لكه‌گيري آسفالت ناحيه انديشه قزوين

کيومرث فدائي‌فر، مدير منطقه سه شهرداري قزوين گفت: 95درصد از عمليات عمراني مرمت و لكه‌گيري آسفالت در ناحيه انديشه طبق برنامه سال گذشته به پايان رسيده است.

به گزارش روابط عمومي منطقه سه شهرداري قزوين؛ کيومرث فدائي‌فر با اشاره به بودجه  120ميليون توماني اين پروژه در سال گذشته بيان کرد: عمليات عمراني اين پروژه به زودي به پايان خواهد رسيد.

اين مقام مسوول اضافه کرد: پروژه مرمت و لكه‌گيري آسفالت در ناحيه انديشه در قالب مرمت و لکه‌گيري آسفالت، مرمت جداول فرسوده و اصلاح دريچه و پل فلزي و همه موارد درخواستي مردمي و سامانه 137 اجرايي خواهد شد.

فدائي‌فر بيان كرد: مرمت پل‌هاي فلزي، دريچه‌هاي فلزي، جداول فرسوده و لكه‌گيري از اقدامات عمراني اين پروژه است كه انجام آنها بر اساس اولويت با درخواست شهروندان به صورت حضوري و يا پيام‌هاي كه از طريق سامانه 137 ارسال مي‌شود، مي‌باشد. 

مدير منطقه سه شهرداري قزوين با بيان اينكه پيام‌هاي كه از طريق سامانه 137 در اين باره ارسال مي‌شود ظرف 48 ساعت اقدامات عمراني آن انجام مي‌شود، گفت: مشكلاتي كه كارشناسان در شهر بررسي كنند، بر اساس آن اقدامات مرمت و لكه‌گيري آسفالت صورت مي‌گيرد.

وي با بيان اينكه اگر آسفالتي نشست كند و يا آسفالتي به دليل حفاري از بين برود آن مكان مرمت و لكه‌گيري آسفالت مي‌شود، افزود: افزايش رفاه حال شهروندان و پاسخ به درخواست‌هاي آنان از دلايل اجراي اين پروژه است.

پايان پيام

  

تصاویر مرتبط