چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۲۳

علمي، معاون فني و عمراني شهردار قزوين خبر داد؛

آغاز نهضت آسفالت شبانه از ارديبهشت ماه سال جاري

سيد محمد علمي، معاون فني و عمراني شهردار قزوين گفت: نهضت آسفالت شبانه از ارديبهشت ماه سال جاري آغاز مي‌شود.

به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ علمي افزود: نهضت آسفالت شبانه با هدف سرعت بخشيدن به اجراي روکش آسفالت در معابر سطح شهر، عدم اخلال در ترافيک و عبور و مرور شهري و تأمين رفاه شهروندان براي تردد در سطح شهر انجام مي‌شود.

وي با بيان اينکه در اين نهضت، روکش ماشيني، تراش، مرمت و درزگيري آسفالت اجرا مي‌شود، عنوان کرد: در نهضت آسفالت شبانه معابري که براي اجراي روکش و مرمت آسفالت نيازمند مسدود شدن هستند، در اولويت قرار مي‌گيرند.

معاون فني و عمراني شهردار قزوين با اشاره به اينکه مناطق سه گانه شهرداري قزوين بايد ليست معابر نيازمند روکش آسفالت را به سازمان عمران ارائه دهند، گفت: نهضت آسفالت شبانه با 3 تا 4 گروه اجرايي روکش، يک گروه اجرايي درزگيري و يک گروه اجرايي تراش آسفالت انجام مي‌شود.

علمي افزود: با توجه به اينکه شرايط دمايي و رطوبتي بر کيفيت آسفالت مؤثر است، در صورت مساعد بودن وضعيت جوي معابر مرمت مي‌شوند.

وي با اشاره به لکه گيري جاده نسيم شمال توسط شهرداري قزوين گفت: اين جاده از نظر زيرسازي مشکل فني دارد و در صورت روکش آسفالت، بعد از چند ماه وضعيت جاده به حالت قبل برمي گردد.

معاون فني و عمراني شهردار قزوين ادامه داد: با توجه به اينکه اين جاده از حوزه وظايف شهرداري خارج است، در خصوص اين جاده شوراي فني استان تصميم مي‌گيرد.

علمي تصريح کرد: مردم مي‌توانند با رجوع به مناطق سه گانه شهرداري درخواست‌هاي خود را براي روکش آسفالت معابر اعلام کنند تا در صورت نياز و بررسي نرم افزاري توسط سيستم در خصوص نوع خرابي ها، نوع مرمت و اصلاح، اقدام لازم صورت گيرد.

پايان پيام

تصاویر مرتبط