چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۰۹

بابايي، نماينده مردم بويين زهرا و آوج در مجلس شوراي اسلامي:

استقبال مردم از جشنواره بين المللي بازي و اسباب بازي چشمگير است

بابايي، نماينده مردم بويين زهرا و آوج در مجلس شوراي اسلامي گفت:استقبال مردم از جشنواره بين المللي بازي و اسباب بازي کودکان ديروز و امروز چشمگير است.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛روح الله بابايي صالح در بازديد از ششمين جشنواره بازي و اسباب بازي کودکان ديروز و امروز در ادامه حمايت از ايده هاي نو نسل جوان در حوزه اسباب بازي را امروي ضروري دانست و افزود:ايده‌هاي نو براي ساخت اسباب‌بازي‌ در داخل کشور کم نيست؛ فقط بايد از آنها حمايت شود.

وي با اشاره به استقبال خوب مردم از جشنواره بين المللي بازي و اسباب بازي،اظهار کرد: پيشتازي شهرداري قزوين در حوزه فرهنگي ستودني است، جشنواره بازي و اسباب بازي يک حرکت فرهنگي و اجتماعي است که خانواده ها،نوجوانان و کودکان را به سمت خود جذب کرده است.

بابابي با بيان اين مطلب که زحمات مسئولان شهرداري قزوين براي برگزاري اين جشنواره قابل تقدير است از مسئولان استاني خواست تا از شهرداري قزوين در برگزاري جشنواره بين المللي بازي و اسباب بازي حمايت کنند.

وي ادامه داد: تنوع غرفه ها و خدمات مفيدي که در قالب آنها به بچه ها ارائه مي شود همگي نشانگر هدف گذاري درست مسئولان در برپايي جشنواره ششم بوده ا ست.

بابايي با تأکيد بر معرفي توانمندي هاي فرهنگي و تاريخي شهر و استان قزوين به ديگر مردم ايران و جهان، يادآورشد: اين جشنواره ظرفيتي است تا قزويني که در عهد صفوي پايتخت کشورمان بوده بيش از گذشته به مردم شناسانده شود و اميدوارم در سالهاي بعد نيز، ادامه پيدا کند.

گفتني است، ششمين جشنواره بازي و اسباب بازي کودکان ديروز و امروز از دوم تا 10 فروردين ماه سالجاري از ساعت 16 تا 22 در سراي تاريخي فرهنگي سعدالسلطنه داير مي باشد.

 

تصاویر مرتبط