سه‌شنبه ۱۳۹۶/۰۱/۰۸

آل ايوب؛(خانه نرگس) برنامه رنگين کمان:

جشنواره بازي و اسباب بازي پويايي و نشاط را به كودكان ديروز و امروز هديه کرده است

آزاده آل ايوب؛(خانه نرگس) برنامه رنگين کمان گفت:جشنواره بازي و اسباب بازي پويايي و نشاط را به كودكان ديروز و امروز هديه کرده است.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛آزاده آل ايوب در بازديد از ششمين جشنواره ملي و بين المللي بازي و اسباب بازي کودکان ديروز و امروز ضمن تقدير از شهرداري قزوين بابت برگزاري جشنواره بازي و اسباب بازي، افزود: برگزاري چنين جشنواره اي در يک مجموعه 2هکتاري بيانگر يک مديريت منسجم و خوب است که جاي بسي تحسين دارد.

وي اظهار کرد:شهرداري قزوين با مرمت و احياي سراي سعدالسلطنه تاريخ و هنر را زنده کرده است و در گام بعدي با برگزاري جشنواره بازي و اسباب بازي حس خوش بودن  را همراه با تحرک و پويايي به بچه هاي هديه کرده است و پيامش اين است که بچه ها دست از تبلت و موبايل برداريد.

آل ايوب اضافه کرد:فضاي مجازي کودکان را به سمت افسردگي سوق داده است؛ جشنواره بازي و اسباب بازي همچون دارويي است که افسردگي کودکان را درمان مي کند و آنان را از حصار تنهايي شان مي رهاند.

وي خاطرنشان کرد:کودکان ديروز دنياي شيکي داشتند که از طريق بازي هايي نظير خاله بازي؛ الک دولک؛ لي لي و ... گفتمان را ياد مي گرفتند.

آل يوب افزود:متاسفانه امروزه فضاي مجازي دنياي شيرين کودکي را از بچه هاي دزديده است؛ در جشنواره هايي؛ کودکان حس خوب با پدر و مادر بودن در يک محيط جذاب، شاد و پرتحرک را تجربه مي کنند.

 وي از شهرداري قزوين تا جشنواره هايي مانند بازي و اسباب بازي را حداقل سه يا چهار بار در طول سال به طور مستمر برگزار کند.

گفتني است،ششمين جشنواره بازي و اسباب بازي کودکان ديروز و امروز از دوم تا 10 فروردين ماه سالجاري از ساعت 16 تا 22 در سراي تاريخي فرهنگي سعدالسلطنه داير مي باشد.

 

تصاویر مرتبط