سه‌شنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۴

فدائي‌فر، مدير منطقه سه شهرداري قزوين:

انتهاي بلوار اميرکبير غربي در پونک با دستور قضايي بازگشايي مي‌شود

کيومرث فدائي‌فر، مدير منطقه سه شهرداري قزوين گفت: بازگشايي انتهاي خيابان اميرکبير غربي در پونک واقع در اين منطقه يکي از موضوعات مهمي بود که در سال جاري پيگيري شد که اکنون مراحل اداري آن به پايان رسيده و با دستور قضايي اين محور بازگشايي خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي منطقه سه شهرداري قزوين؛ فدائي‌فر افزود: بازگشايي انتهاي خيابان اميرکبير غربي در پونک با توجه به عدم توافق مالک با شهردار ماده 9 قانون "نحوه خريد و تملک اراضي و املاک براي اجراي برنامه هاي عمومي و عمراني" اجرايي شد و توسط کارشناس قيمت‌گذاري هيئت کارشناسي که توسط دادگستري معرفي شده بود، ارزيابي گرديد و مبلغ کارشناسي شده به حساب شخص واريز شد.

وي گفت: شهرداري قزوين با دستور قضايي نسبت به بازگشايي انتهاي بلوار اميرکبير اقدام خواهد کرد چراکه اين پلاک يکي از معظلات ترافيکي منطقه است.

اين مقام مسوول بيان کرد: با توجه به اينکه بلوار شرياني اميرکبير از شرق به غرب به يک گره ترافيک برخورد مي‌کرد متاسفانه تاکنون تصادفات زيادي در اين نقطه گزارش شده است و اميدواريم با بازگشايي اين بلوار بتوانيم خدمات شاياني را که در خور شهروندان قزويني است ارائه کنيم.

وي اظهار کرد: يادآوري مي‌شود اين پلاک علاوه بر معظلات ترافيکي يکي از معظلات شهري و بهداشتي بود چراکه اين ملک قديمي به صورت دامداري مورد بهره‌برداري قرار مي‌گرفت و وجود دامداري در يکي از بهترين نقاط شهر و در مجاورت صداو سيما و ورودي دانشگاه بين المللي امام خميني(ره) هم خلاف ضوابط شهرسازي است و هم در شان مردم قزوين نيست.

پايان پيام 

تصاویر مرتبط