سه‌شنبه ۱۳۹۵/۱۱/۲۶

دربندي زاده، مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين:

اعطاي مجوز به شرکت هاي حمل و نقل درون شهري بر عهده سازمان تاکسيراني است

عبدالعلي دربندي زاد، مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين گفت:نظارت و اعطاي مجوز به شرکت هاي حمل و نقل درون شهري بر عهده سازمان تاکسيراني است و نهاد ديگري نمي‌تواند در اين خصوص اقدام کند.

به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين، عبدالعلي دربندي زاده افزود: با استناد به مصوبه اخير هيئت دولت، مجمع امور صنفي فقط به فعاليت آژانس هاي حمل و نقل درون شهري مي تواند نظارت داشته باشد و نظارت و اعطاي مجوز به شرکت هاي حمل و نقل درون شهري بر عهده سازمان مديريت و نظارت بر تاکسيراني شهرداري است.

وي اضافه کرد: مجمع امور صنفي بدون توجه به اين مصوبه،به پلمپ سه شرکت حمل و نقل درون شهري اقدام کرد که باعث نارضايتي شديد رانندگان و مديران شرکت هاي حمل و نقل درون شهري شد.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين عنوان کرد:بر همين اساس، با مکاتبه و پيگيري هاي سازمان تاکسيراني شهرداري با معاون محترم دادستان قزوين، اين معاونت طي مکاتبهاي با اداره نظارت بر اماکن عمومي به آنان ابلاغ کرد تا رفع اختلاف بين شهرداري ها و مجامع امور صنفي در سطح کشور، از هر گونه دخالت مستقيم در پلمپ خودداري کنند.

دربندي زاده افزود: با توجه به پيگيري هاي سازمان تاکسيراني و ابلاغي که دادستاني  از اين شرکت ها رفع پلمپ شده و تمامي شرکت هاي حمل و نقل درون شهري همچنان تحت نظارت سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين در حال فعاليت و خدمت رساني به شهروندان گرامي هستند.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط