سه‌شنبه ۱۳۹۵/۱۱/۲۶

الهياري، مديرعامل سازمان آرامستان‎هاي شهرداري قزوين:

مسابقه تنيس روي ميز کارکنان شهرداري قزوين به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد

اصغر الهياري، مديرعامل سازمان آرامستان‎هاي شهرداري قزوين گفت: مسابقه تنيس روي ميز کارکنان شهرداري به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آرامستانهاي شهرداري قزوين؛ الهياري افزود: در اين مسابقه 35 نفر از کارکنان مرد شهرداري قزوين شرکت کردند که آقايان شيشه‌گرها، دستمند و حاج سيد جوادي به ترتيب اول تا سوم شدند.

وي با اشاره به اينکه اين مسابقه براي اولين بار به همت سازمان آرامستان هاي شهرداري قزوين برگزار شد، عنوان کرد: حضور اعضاي شوراي شهر و مديران شهرداري براي ايجاد انگيزه مضاعف در کارکنان از نکات مثبت اين مسابقه بود و مسئولان از روند برگزاري اين مسابقه رضايت خود را اعلام کردند.

مديرعامل سازمان آرامستانهاي شهرداري قزوين با بيان اينکه اين مسابقه در سالن چندمنظوره سازمان آرامستان‌ها برگزار شد، گفت: خسرو مايلي، مسئول ورزش اين سازمان و از مدرسان تنيس روي ميز ايران مسئوليت برگزاري اين مسابقه را بر عهده داشت.

الهياري افزود: اين مسابقه با هدف تقويت روحيه کارکنان و ايجاد انگيزه و ترغيب کارکنان به انجام ورزش در دستور کار سازمان آرامستان قرار گرفت و سازمان فرهنگي- ورزشي شهرداري نيز در برگزاري آن همکاري داشت.

وي با اشاره به ضرورت توجه به امر ورزش تصريح کرد: ورزش جزء نيازهاي اساسي جسم و روح آدمي است و پرداختن به آن به خصوص در محيط کارمندي باعث ايجاد روحيه‌اي پرانرژي، پرنشاط و فعال در بين کارمندان خواهد بود.

مديرعامل سازمان آرامستانهاي شهرداري قزوين با بيان اينکه ورزش مي‌تواند باعث ارتقاي روحيه و افزايش راندمان کاري کارکنان شود، اظهار کرد: هزينه براي ورزش، نوعي سرمايه گذاري بلندمدت محسوب مي‌شود که آثار آن را مي‌توان در افزايش بهره‌وري سرمايه انساني، راندمان کاري، حفظ آمادگي جسماني و روحي کارکنان، افزايش روحيه جمعي و کار تيمي و در نهايت تکريم ارباب رجوع مشاهده کرد.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط