شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۱

قاسمي، مديرکل آموزش و پرورش استان قزوين:

اقدامات شهرداري قزوين قابل تقدير است

سالار قاسمي، مديرکل آموزش و پرورش استان قزوين در همايش برترين‌هاي دانش‌آموزي استان قزوين که توسط اداره کل آموزش و پرورش استان و با حضور نمايندگان مجلس و شهردار قزوين برگزار شد، از اقدامات شهرداري قزوين تقدير و تشکر کرد.

به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ سالار قاسمي، مديرکل آموزش و پرورش استان قزوين در بخشي از سخنانش در اين همايش به عملکرد شهرداري قزوين اشاره و بيان کرد: شهرداري قزوين توانسته در حوزه‌هاي شهري و عمراني جلوه زيبايي به شهر ببخشد و اقدامات شهرداري قزوين قابل تقدير و تشکر است.

قاسمي افزود: شهردار قزوين علاوه بر نگاه عمراني، نگاه فني و علمي به شهر دارند.

وي با اشاره به فعاليت‌هاي خانه رياضيات و فيزيک گفت: اميدواريم با مساعدت شهردار قزوين بتوانيم مکان‌هايي براي فعاليت‌هاي علمي و پژوهشي دانش آموزان در شهر فراهم کنيم.

قاسمي به اردوگاه شهيد بابايي اشاره کرد و پيشنهاد داد: در اين اردگاه پارک علم و فناوري دانش آموزان احداث شود تا دانش آموزان از ابتدا با فضاي علمي آشنا شوند و اين پيشنهاد در طرح جامع آمده است.

وي افزود: پيشنهاد شده است تا در اين پارک همه آثار دانش‌آموزان نگه‌داري شود تا دانش آموزان در آينده بتوانند از اين آثار استفاده کنند.

گفتني است؛ مسعود نصرتي، شهردار قزوين در همايش برترين‌هاي دانش‌آموزي استان قزوين که توسط اداره کل آموزش و پرورش استان و با حضور نمايندگان مجلس برگزار شد، حضور يافت.

همايش برترين‌هاي دانش‌آموزي استان قزوين که شامل برگزيدگان داراي رتبه زير هزار کنکور سراسري، برگزيدگان کشوري المپيادهاي علمي و نانو، برگزيدگان کشوري مسابقات آزمايشگاهي، برگزيدگان استاني جشنواره خوارزمي، معدل‌هاي برتر نهايي نظري و فني حرفه اي نواحي و مناطق و معدل هاي برتر کاردانش در سال تحصيلي 94-95 بود.

پايان پيام    

تصاویر مرتبط