پنجشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۰۲

موسي‎خاني، معاون عمليات سازمان آتش‌نشاني شهرداري قزوين:

آتش‌سوزي در کارگاه چوب‌بري با تلاش آتش‌نشانان قزوين مهار شد

قدير موسي خاني، معاون عمليات سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين گفت: آتش سوزي کارگاه چوب‌بري در قزوين، با تلاش و حضور به‌موقع آتش نشانان اطفاء شد و از گسترش و سرايت حريق به قسمت‌هاي ديگر جلوگيري بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش‏ نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين؛ موسي خاني افزود: در تماس مردمي با سامانه 125 آتش نشاني قزوين در ساعت 12 و 43 دقيقه روز سه شنبه 30 آذرماه، از آتش سوزي در کارگاه چوب بري واقع در بلوار ابوترابي جنب تعاوني اتحاديه درودگران خبر داده شد که بلافاصله نيروهاي ويژه اطفاء حريق سازمان آتش نشاني از سه ايستگاه‌ عملياتي مولوي، باغ دبير و شهيد بابايي به محل اعزام کردند.

وي افزود: بعد از اعزام مشاهده کردند انبار نگه داري وسايل و ملزومات واقع در طبقه فوقاني اين کارگاه طعمه حريق شده و حجم زيادي از دود و آتش از پنجره خارج مي‌گردد.

 

وي در ادامه افزود: آتش نشانان با سرعت عمل و استفاده از تجهيزات تنفسي و اطفاء حريق وارد کارگاه شده و پس از شناسايي کانون حريق با استفاده از 2 رشته شيلنگ آبرسان شعله‌هاي آتش را که در قسمت هاي مختلف انبار وسايل به سرعت در حال گسترش بود در حداقل زمان ممکن اطفاء کرده و از بروز خسارات بيشتر جلوگيري به عمل آوردند.

 

معاون عمليات سازمان آتش نشاني قزوين با اشاره به اينکه خوشبختانه اين حادثه خسارات جاني نداشت، افزود: آتش نشانان به منظور ايمن سازي محل و جلوگيري از شعله وري مجدد نسبت به  جداسازي و سرد کردن کامل وسايل موجود در انبار اقدام کردند و با تحويل محل حادثه به مالک مغازه و عوامل انتظامي به ماموريت خود پايان دادند .

وي در پايان با اعلام اينکه علت بروز حادثه از سوي کارشناسان سازمان آتش نشاني شهرداري قزوين در دست بررسي است از شهروندان خواست تا با رعايت موارد ايمني از بروز اين گونه حوادث جبران ناپذير جلوگيري کنند.

پايان پيام 

 

 

 

تصاویر مرتبط