چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۰۱

محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين:

مشکل گرمايشي در فصل سرما در پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين وجود ندارد

علي محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين گفت: با توجه به فصل سرما، مشکل گرمايشي در پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين وجود ندارد و رفاه مسافران تأمين شده است.

 به گزارش روابط عمومي سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسيني با بيان اينکه با توجه به فصل سرما، خدمات مطلوبي به‌منظور رفاه حال مسافران در پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين ارائه مي‌شود، افزود: در زمان بارش برف به‌موقع عمليات نمک‌پاشي در پايانه‌هاي قزوين صورت مي‌گيرد تا مشکلي در تردد مسافران وجود نداشته باشد.

محمدحسيني بيان کرد: اکنون سرويس‌هاي بهداشتي موجود در پايانه‌هاي آزادگان و غرب هيچ مشکلي براي ارائه خدمات ندارند. 

محمدحسيني افزود: در فصل زمستان همه تلاش کساني که در پايانه‌ها انجام وظيفه مي‌کنند اين است که شرايط مناسبي را براي شهروندان مسافر فراهم کنند تا هيچ نگراني براي سفر نداشته باشند.

مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين با اشاره به وجود امکانات مختلف رفاهي در پايانه‌هاي مسافري از جمله اتاق مادر و کودک،سرويس بهداشتي، سالن انتظار و مجموعه غرفه‌هاي تجاري که محصولات و کالاهاي موردنياز مسافران را در پايانه‌ها ارائه مي‌کنند، گفت: مسافران با استفاده از اين امکانات، در صورت مشاهده هرگونه مشکل و کمبودي، مي‌توانند با مراجعه به مديريت داخلي پايانه شکايت خود را ارائه دهند و همچنين با شماره تلفن 33551225 و شماره پيامک   30006044551225 با مسئولان پايانه‌ها مشکلات خود را در ميان بگذارند.

پايان پيام 

تصاویر مرتبط