شنبه ۱۳۹۱/۰۳/۲۷

محمدي، نماينده مردم قزوين در مجلس شوراي اسلامي:

احداث شهرك تفريحي و تجاري كاسپين قزوين پويايي شهر قزوين را به دنبال دارد

احداث شهرك تفريحي و تجاري كاسپين قزوين پويايي و شادابي شهر قزوين را به دنبال دارد.

 

نماينده مردم قزوين در مجلس شوراي اسلامي گفت: با احداث شهرك تفريحي و تجاري كاسپين قزوين پويايي و شادابي در شهر قزوين به چشم خواهد خورد.
به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري قزوين؛ حاج داود محمدي در آيين كلنگ زني شهرك تفريحي و تجاري كاسپين قزوين با بيان اينكه جذب سرمايه گذار و توسعه توليد از راهكارهاي نجات كشور از مشكلات اقتصادي است، افزود: مي‌توان با فكر و انديشه، جذب سرمايه گذار و توليد در در كشور افزايش داد تا برخي از مشكلات كشور به راحتي حل شود.
وي با اظهار اينكه همه مي دانيم امكانات دولت محدود است، بيان كرد: اقتصاد ما در سه بخش دولتي، خصوصي و تعاوني تقسيم شده است كه ما در بخش خصوصي براي توسعه كشور ضعيف عمل كرديم.
محمدي اضافه كرد: براي اينكه بتوانيم به نقطه مطلوب برسيم بايد سرمايه گذار را وارد اين استان بكنيم.
نماينده مردم قزوين در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه حتما بايد از بخش خصوصي براي ايجاد مراكز تفريحي، اقامتي و خدماتي كمك بگيرييم و مسوولان بايد از سرمايه گذاران حمايت كنند، افزود: روزانه جوانان به 5/3 ساعت اوقات فراغت نياز دارند با توجه به اين موضوع بايد اوقات فراغت جوانان را به گونه‌اي پر كرد تا آنها به راه اعتياد و ساير گرفتاري ها كشيدن نشوند.
اين مقام مسوول بيان كرد: احداث مراكز تفريحي و جالب مي‌تواند محل امني براي جوانان براي پر كردن اوقات فراغتشان باشد.
وي با تقدير و تشكر از شهرداري قزوين و شوراي اسلامي شهر قزوين براي فراهم كردن زمينه‌هاي ورود سرمايه گذار به شهر قزوين گفت: اين پروژه بزرگ در صورتي به موقع اجرايي مي‌شود كه همه مسوولان با سرمايه گذار همكاري و همدلي كنند.
وي با اظهار اينكه استان قزوين ظرفيت ايجاد منطقه آزاد تجاري بين شهرهاي الوند و محمديه را دارد، بيان كرد: با توجه به کليدور ارتباطي شرق و غرب کشور، ساخت کليدور شرق و غرب که بويين‌زهرا، ساوه و قم در اين راه هستند، نياز به پيگيري دارد.
محمدي ادامه داد: با توجه به اينكه در استان قزوين آثار تاريخي بسيار خوبي وجود دارد، با احداث مراكز تفريجي و اقامتي اين ظرفيت وجود دارد كه در اين استان گردشگر جذب شود.
وي تصريح كرد: با توجه به موقعيت مكاني قزوين  جمعيتي از اين شهر عبور مي كنند بايد متوقف كرد و اين در صورتي محقق مي شود كه حتما بايد در كنار آثار تاريخي امكانات ورزشي، تفريحي و خدماتي احداث شود و خانواده‌ها بتوانند در يك محيط سالم به گردشگري در اين استان بپردازند.
محمدي افزود: بايد از ظرفيت‌هاي شهر قزوين براي توسعه و جذب گردشگر و در نهايت رونق اقتصادي استفاده كرد.
پايان پيام                         

 

تصاویر مرتبط