دوشنبه ۱۳۹۱/۰۳/۰۸

توسط شهرداري قزوين صورت گرفت؛

استقبال از زايران گيلاني مرقد مطهر امام خميني (ره) در قزوين

در آستانه برگزاري مراسم 14 خرداد، سالروز ارتحال بنيانگذار كبير جمهوري اسلامي، 500 زاير گيلاني كه در غالب يك كاروان و به صورت پياده عازم آستان مقدس امام خميني (ره) بودند، در قزوين مورد استقبال گرم مردم و تني چند از مسوولان اين شهر قرار گرفتند.

 به گزارش روابط عمومي منطقه يك شهرداري قزوين، اين كاروان متشكل از بسيج كارمندان و مردمي بودند كه سوم خرداد ماه حركت خود را از استان گيلان آغاز كرده بود، يكشنبه 7 خرداد ماه، با عبور از شهرهاي مسير وارد قزوين شد و در ايستگاه صلواتي كه توسط منطقه يك شهرداري در چهار نسيم شمال بر پا شد، مورد پذيرايي قرار گرفت.

يكي از مسوولان اين كاروان در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن تقدير از استقبال صورت گرفته، عشق به امام راحل را مهم ترين عامل در انجام اين حركت كه به گفته او به صورت هر ساله صورت مي گيرد، توصيف و تصريح كرد: كاروان عاشقان امام گيلان همچون ديگر زايران از اقصي نقاط كشور در سالروز رحلت امام خميني (ره) با پاي پياده خود را به مرقد پير و مراد خود رسانده و به خيل عظيم زايران مرقد پاكش مي پيوندند. رمضاني پور در خصوص برنامه اي اين كاروان در قزوين خاطر نشان كرد، زيارت گلزار شهداي قزوين از برنامه هايي است كه قبل از عزيمت به بهشت زهرا (س) توسط زايران انجام خواهد شد.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط